Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más pasiknak miért udvarolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasiknak miért udvarolnak a lányok, nekem miért nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tűnj erősnek és gazdagnak! a hatás nem marad el. Sok sikert!
2011. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ööö talánmert az fordítva szokás?:O
2011. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tűnj jóképűnek és udvarlósnak! Tapadni fognak.
2011. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Fordítva szokás...érdekes mód vannak pasik akiket körülzsonganak a lányok, veszekednek rajtuk, szóval rég nem fordítva szokás, de komolyan, sok helyen látni ilyet.
2011. júl. 2. 19:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyszerű: mert ők szépek, te meg csúnya vagy (vagy max átlagos)
2011. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem még senki sem udvarolt+én én sem senkinek


28/F

2011. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Aha, egy olyan csajban hol a tartás aki nyalja a seggét egy pasinak?;) meg melyikpasi szereti ha egy igazicsaj felkínáljamagát?:D ezekilyen egyalkalmas dolgok, inkább örülj h nem akadsz bele ilyenekbe;)
2011. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

És én miért nyaljam a csaj seggét?Hm?Nem fogok én futni egy nő után sem!

És más sem ,nem tűnt fel hogy alig udvarolnak a mai pasik?!

Talán mert ki lett használva a gesztusuk amikor udvaroltak így nem hülyék hogy energiát fektetnek a semmibe.

2011. júl. 2. 19:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha semmi energiát nem fektetsz bele, akkor ne várd h valaha is lesz barátnőd:)
2011. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A lány ismerőseim többségével egy véleményen vagyunk. Mi aztán nem fogunk nyalni pasiknak. Jójó, lehet ezt szépen is megfogalmazni, de udvarolni se fogunk.

Van köztes megoldás is, de nehogy már én menjek oda a pasihoz először, én hívjam el randira, én lessem minden kívánságát, én menjek utána mint a pincsi kutya.

Ha így állsz a dologhoz, nehéz lesz barátnőt találni.


Nem azt mondom, hogy nyald ki a lányok s*ggét és lesd minden kívánságukat, de néha egy-egy kedes gesztus, bók és a lányok is rögtön máshogy fognak viszonyulni hozzád.

16/L

2011. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!