Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is történt ilyen, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is történt ilyen, nem vagyok őrült, ugye?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy viszonzatlan szerelmem, és azt vettem észre, hogy az utóbbi héten minden egyes éjszaka róla álmodtam. De általában nem csak szexuális álom volt, ilyen mindennapi dolgokat is álmodtam vele. Nem mintha unnám, örülök, hogy álmodok róla (ha már nem láthatom), de ez normális, vagy kezdek beleőrülni a dologba?
2011. júl. 3. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Velem is dettó ugyanez történik. Üdv a klubban :)
2011. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, hogy nem ezotéria-témakörben érdekel a dolog, abban nem hiszek, így nem gondolom, hogy jelent valamit, csak arra lennék kíváncsi, hogy normális-e?
2011. júl. 3. 10:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Ó, nem vettem észre, hogy azóta jött válasz, köszi, kedves első válaszoló!
2011. júl. 3. 10:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez normális:)Sokat gondolsz rá és csak azért álmod róla rendszeresen.Az van benne a fejedben mindig.
2011. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

fiú vagy lány vagy?

velem is pont ez történik.. mivel észre sem vesz én meg beleestem próbálom elfelejteni de mindig álmodok vmit róla / vele ://

ha gondolod írj privit

14/l

2011. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
velem is ez van:) és olyan rossz reggel, amikor tudom,hogy csak álom volt..
2011. júl. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

15/F vagyok.


Amúgy utolsó, én is mindig ezt érzem ébredés után :(

2011. júl. 3. 11:38
 8/10 anonim ***** válasza:
velem is ez van...:) Mindig vele álmodok,már lassan egy hónapja....:S
2011. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez van :S Osztálytársam a srác.... És olyan szépeket szoktam álmodni vele... reggel meg.... :/
2011. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem 4 éve tetszik egy fiú és azóta vannak ilyen álmaim.szóval tök normális átlagos dolog
2011. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!