Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni hogy felfigyeljen rám,?

Figyelt kérdés
Én 14 éves lány vagyok! tavaaly nyáron voltm egy király buliba (a bátyámall) ő lelépett a barátnőével és engem ott hagyott a haverjával( most 19)! Minden nagyon jó volt, táncoltunk ...stb (mindenre nem emlékszem) és anyit mondogatta hogy milyen szépvagyok meg stb. de most már szinte nem is besz mit csin hogy felfigyeljen rám??
2011. júl. 4. 10:31
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
Ha ittatok, akkor azért ne fűzz nagy reményeket. Mellesleg 14 évesen 19 éves fiúval... hát. Szerintem még várj egy kicsit, ismerkedj korodbeliekkel. Nem kell elsietni semmit!
2011. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Smartguy86 ***** válasza:
Ja és 13-14 évesen ne igyál :D
2011. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem magamtól ittam ,.... hanem ő itatott teljesen le!!
2011. júl. 4. 11:32
 4/7 anonim válasza:
Háát ha nősz 40-50 cm biztos fel fog nézni rád ha 14 évesen annyit iszol hogy nem mindenre emlékszel egy 19 évesnek csak egy korai partyk*rvának nézhet
2011. júl. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem vagyok fatuskó. 21 éves férfi vagyok és ha van egy csaj,akivel lehet szórakozni,meg fűzni az agyát,akkor csinálom.nem a szexről beszélek.ha nem vagy csúnya,akkor csak egy kis tinilánynak nézett,csak egy játéknak. várj legalább néhány évet,hogy komolyan vegyen.

és szinte minden pasi ilyen,szóval mindig ti döntsétek el,hogy hogyan viszonyultok hozzánk.

2011. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 GomalFace ***** válasza:

Ide figyelj kedves kérdező kislány!

Próbálj visszaemlékezni arra, hogy a "barátaid" lekötöztek-e és hogy csővel pumpálták-e beléd a piát.

Ha így volt, akkor leitattak, ha nem így, akkor TE ITTÁL!

14 évesen...

Szánalom


GomalFace

2011. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne táplálj túl sok reményt a dolognak.Amúgy meg nem hinném hogy nagyon ellenkezhettél az "itatásnak"...korod belit keress inkább.
2011. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!