Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha egy nőnek szex közben után hangod ad a puncija?

Figyelt kérdés
Szóval a fiúkat kérdezném első sorban hogy ők kinevetik-e a lányokat ez miatt!Mert ugye szex közben a lányoknak néha ad olyan hangot a puncijuk amit félre lehet érteni mert olyan mintha pukiznának!És ez nagyon kiábrándító lehet és égő is!Szóval van egy fiú akivel lefeküdnék de félek hogy ez miatt az egész rossz lesz!Vélemények?
2011. júl. 5. 14:19
 1/8 A kérdező kommentje:
hangot bocs!
2011. júl. 5. 14:20
 2/8 anonim válasza:
nem mivel csak a levegő jön ki...ez szinte mindenkinél igy van
2011. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én jókat szoktam mulatozni rajt!Poénra kell venni,aki volt már nővel az tudja hogy miért ad hangokat....

Engem kimondottan izgat!

2011. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Az ilyen akkor fordul elő, amikor túl sok levegő jutott be sex közben.. annak ki is kell jönnie. Bár én lány vagyok, de ha egy fiú kinevet az ilyenért.. akkor nézz rá furán, és nevesd ki te is. A tapasztaltabbak tudni fogják mi is az a hang.
2011. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sose zavart a punipú .

Bár 1-2* előfordult már , hogy hatalmas volt a hangja . Ilyenkor max röhögünk egy jót és pár perc után folytatjuk mintha mi se történt volna .

2011. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor derülök egyet :D
2011. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem foglalkozunk vele különösebben :D Ha meg kinevet és elkezd cikizni, akkor még nem nőtt be a feje lágya szegénynek...-.-' Minden érett srác tudja korrigálni az ilyen helyzeteket. Szóval ha ő az, akkor nem kell félj semmitől :)
2011. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. júl. 6. 07:14




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!