Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti buktok arra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti buktok arra ha valaki játszik valamilyen hangszeren? :D

Figyelt kérdés
Pl: Gitár, Zongora..
2011. júl. 5. 20:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ne legyél lúzer, kérdező. egy csaj se a hangszeres tudásodra fog bukni, úgyhogy elég pózolnod a gitárral. a zongorával nem lehet pózolni de azt meg úgyse fogod tudni megtanulni zeneiskola nélkül. de szerintem bátran menj oda, és szólítsd le őket, az hatékonyabb
2011. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
nem nagyon
2011. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
21:17 gitárnak csak az a része unalmas szerintem amit te ismersz. Az a tingli tangli énekelgetős 2 akkordos b*ziskodásra gondolsz, akkor igen tényleg unalmas. De ha a rock gitárosokra akkor igen már az is kezd az lenni. Azonban a gitározás ennyiben nem merül ki.. sőt. OFF: A kérdést meg azért tettem fel mert véleményekre voltam kíváncsi, nem azért mert én ezzel szeretnék csajozni.
2011. júl. 5. 23:44
 14/21 anonim ***** válasza:

Még mennyire.


[link]


[link]


[link]


[link]


11-14 éves korosztály

2011. júl. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

21:17 vagyok.

Tudom, de azért írtam hogy unalmas, mert egy csomó pasi nem azért gitározik mert szereti a zenét, hanem hogy csajozzon, arról nem is beszélve hogy már a fél világ gitározik...Ráadásul a gitár nem is egy bonyolult hangszer. Persze elszórakozni el lehet vele, de ha már hangszer, akkor az legyen dob, zongora, vagy valami fúvós hangszer. Egyszóval jobban szeretem ha valaki komolyan foglalkozik zenével, mintsen egy hónapban egyszer elővezsi a gitárját, mert a letöbb gitáros ismerősöm ezt csinálja..

2011. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nekem sem lenne hozzá kedvem, hogy egész nap azt hallgassam, hogy ő hogyan gitározik, még ha tud, akkor sem. és ezalatt a kemény számokat is értem, pedig azokat szeretem.
2011. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
12:07 épp ez a baj h nektek ennyiben merül ki a gitározás fogalma. Én napi 4 órát gyakorlok. Ki kell hogy ábrándítsalak a zongora a világ legegyszerűbb hangszere és a gitár a legösszetettebb... Ha nem értesz semmit a hangszerekhez ne írj hülyeségeket vagy olvass utána..
2011. júl. 6. 21:11
 18/21 anonim ***** válasza:
de most a lányok érdekelnek, vagy a gitár, kérdező? mert levághatnád végre, hogy pont ez az, hogy nem az számít, hogy tényleg jól játssz a gitáron, amire egyébként helyesen írod azt, hogy összetettebb, mint a zongora. én zenéltem fiatalkoromban, érdekes, hogy a dobosoknak volt a legtöbb csajuk mindig (ez általában mindenhol így van, világ rejtélyeinek egyike), és az énekesnek természetesen.
2011. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

A LEGegyszerűbb a furuja, és a LEGösszetettebb az orgona... :)

Ne érts féle én nem cikizni akartam a gitárosokat, csak egyszerűen tömeghangszerré vált..azokat akik napi 4 órát gyakorolnak rajta tisztelem, de akik előveszik egy hónapba egyszer...hát az nem komolyság (ja és értek a hangszerekhez, én is járok zeneiskolába..)

2011. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

attól, hogy gitározol még nem leszel egy főnyeremény, ha erre akarsz kilyukadni. értjük mi, hogy komolyan veszed, de attól még ugyanaz az ember leszel és a lányok nem elsősorban a gitártudományodba lesznek szerelmesek, hanem beléd (már, ha nem felszínes az illető). szóval lehet, hogy valakinek amellett, hogy milyen vagy, ez is tetszeni fog és dob egy kicsit rajtad a szemében, de ennyi. ne várd, hogy emiatt olvadjanak el tőled.

egyébként a másik hozzászólónak igaza van abban, hogy a gitár tömeghangszer lett és már kezd unalmas lenni.

2011. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!