Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet ítélni egy embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet ítélni egy embert 2x fél óra beszélgetés után?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki 2x fél óra beszélgetés után vont le rólam pozitív következtetéseket.
2011. júl. 6. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, le lehet, és ezzel arra is célozhat, hogy többet szeretne veled beszélgetni ergo. több időt veled tölteni, járni :D

hajrá ^^.

2011. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyílván lehet mondani emberekről valamit, de egy embert nem olyan rohadt egyszerű megismerni, főleg ha változik, már pedig változik. És ott vannak különböző helyzetek, amikre különböző módon reagálhat xyz- től függően.

De biztos van, akinek elég kevés idő, hogy nagyjából lássa kivel beszél, de ilyen kevés van.

2011. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem neten!
2011. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
simán :) én egy 10 perces beszélgetés után is meg tudom mondani milyen ember.
2011. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

személyesen beszélgettünk, egyszer úgy, hogy még ott volt egy csoporttársam, meg egyik tanárom, a tanár ismerőse a srác, utána az egyetem udvarán ketten

neten nem szoktam beszélgetni, csak olyannak, akivel egyébként is szoktam személyesen

2011. júl. 6. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a dolog függ attól, hogy te mennyire egyszerű vagy, ő mennyire tapasztalt és mennyit vagytok együtt. Szerintem inkább bóknak szánta amit mondott. Ami nem zárja ki, hogy xx% -ot megismert belőled. pl 70%, de az akkor sem 100.
2011. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kétszer beszélgettünk, de még régebben, mert nem vagyok az egyetemi városban, meg egyébként is más utakon járunk


nyárra beszéltük meg, hogy amint véget ér a hajtás, vizsgaidőszak, meg felvételi, meg ilyesmi, akkor a csoporttársam, vagy én, korrepetáljuk, de most mondta, hogy inkább én


de szerintem, is csak bók volt...

2011. júl. 6. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!