Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Művészeti iskolákban a mester-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művészeti iskolákban a mester-tanítvány helyzet meddig mehet el? Meddig szokott elmenni?

Figyelt kérdés

Általában, művészeti (közép)iskolákban milyen gyakran van az, hogy a mester, vagy mentor (30-45 közötti), aki felkarolja az egyik ígéretes tanítványát (14-16, aki nem mellesleg vonzó, vagy átlagos), nem csak a művészet elsajátításában, tehetség kibontakoztatásában segít, hanem mondjuk a test örömeinek felfedezésében?

Hallottatok már ilyenről? Voltatok részesei ilyennek? Bátran! Anoním az oldal!


2011. júl. 7. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ritka eset de előfordulhat XD //Hogy érted "meddig szokott elmenni"?
2011. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én olyan esetről tudok, ahol a mester 30 év körüli, házas, a tanítványa most tölti a 20-at, most ballagott a gimiből. Amint megszűnt a jogviszonya a középiskolával a lánynak összejöttek, a férfi most válik a feleségétől.


20/L

2011. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem megengedett se törvényileg se emberileg ilyesmi. Ez kiskorú megrontása. Mentor, mester ... lol, sehol sincsenek az ilyen iskolában tanulók, csak anyuka szeretné, de ezekből lesznek a csövesek.


minden további hozzám irányuló válasz/kommente üzenem : hadd tudjam már XD

2011. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a művész nem egyenlő a csövessel, kedves utolsó!!! elég nagy baj, h a világ így gondolkodik róluk. Szerinted Picasso, Renoir, Mozart, Debussy, Bartók, Van Gogh és még sokan mások csövesek voltak? igaz, hogy mint jelen esetben is, a saját korukban gyakran nem voltak népszerűek, híresek, ill. nem voltak megfelelő mértékben értékelve, elfogadva, de én hallottam már jogászról is, aki hajléktalan volt... az utcazenészek pedig nem mindig művészek, sőt elég ritkán, ha ezért gondolod ezt. és ma az középiskolákból a diákok nagy része JOGÁSZnak megy...nos akkor hogy is van ez?

a kérdésre válaszolva, zeneművészeti szakközépiskolába járok, de még sosem hallottam ilyen esetről, h egy művésztanár a diákját ilyen téren is 'tanítsa'.

2011. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!