Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex unokatestvérrel? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex unokatestvérrel? Mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés
Az egyik csoporttársam lefeküdt az unokahugával.Sokat jártak össze,sokat kirándultak együtt és egyre közelebb kerültek,majd megtörtént a dolog.Szépek,fiatalok...te mit gondolsz erről a helyzetről?
2011. júl. 7. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem foglalkozom vele:)
2011. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát egészségükre, majd ha véletlenül gyerekük lesz akkor majd leshetnek... nem tudnék úgy ránézni az unokatestvéremre mint egy oan pasira aki nem rokonom...
2011. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
mit gondolok, h ők ketten nem léteznek. ez veled történt meg,és undorító
2011. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ami úgy kezdődik, hogy: barátommal, vagy ezzel meg azzal történt, az nem igaz, mert a kedves kérdezővel történt meg
2011. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Emberetelen...az ällatok nem csinälnak ilyet csalädon belül..
2011. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Sokkal többen csinálják, mint akik bevallják. Valószínűsítem, hogy az előttem hüledezők 90%-a is megdugta az unokatestvérét vagy meg akarja, csak tudják, hogy ezt kell írniuk.
2011. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:47


Írta a legjobb választ és milyen igaza van :))

Amúgy velem is megtörténhetett volna persze kedves"mindenki magából indul ki" kommentelők,ha lenne unokatestvérem,de mivel a szüleim egykék ezért ez elég nehezen kivitelezhető.De azért persze biztos velem történt meg :))

Egyébként ismertem olyat is,aki a saját nagynénjével feküdt le.De mielőtt azt gondoljátok hogy az is velem történt meg,ismét elmondanám hogy a szüleimnek nincsen testvére... :))

2011. júl. 7. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem valószínűleg megtörténhetett volna, de nem erőltettem, így nem lett semmi.
2011. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

lehet velem is megtörténhetett volna...

unokahugom rajongott értem egy időben. bitkóztam, tetszett neki a testem, és dicsért meg ilyesmi.


Ő is fiatalka, de nagyon hamvas gyönyörű testű és 18 éves volt. énazért jóval idősebb. megfordult a fejemben, mert tényleg angyon szép, de nem eröltetem semmit, és lett pasija, és minden maradt a régiben.


Ha nem az unokatesóm lett volna úgy rástartolok, hogy csak na.


egy bombázóa csaj számomra(külsőleg)


szerencsésnek tartom pasiját biztos odavan érte :)

2011. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!