Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jelentese annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jelentese annak, hogy egy srac fuz egy csajt? Ez az udvarlast jelenti, vagy?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
flörtöl vele, próbálja elcsábítani
2011. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem szamit udvarlasnak? Valamint egy egy ejszakarol szol, vagy akar egyuttjatasrol is?
2011. júl. 7. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
A szlengben a lány szexuálásra való rávételét jelenti, de ez nincs kőbe vésve, lehet, hogy valaki a szimpla udvarlásra is ezt mondja, vagy csak egy haveri kör miatt használja épp ezt a szót.
2011. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy bulin beszelgettem egy ismerosommel, es odajott hozzank egy srac, majd elkezdett nekem bokolni, enekelni, a karjaimat maszirozgatta, megfogta a derekam...

Majd ra 2 honapra ugyanezzel az ismerossel beszelgettem, odajott hozzank, es azt mondta, hogy ezzel a sraccal, akivel beszeltem fuztek engem azon a bulin, majd megint elejtett egy bokot, hogy az ilyen ferfiaknak, mimt ok bejovok, de nem tudja miert...

Ezert kerdezem, mert nem tudom, hogy csak egy ejszakara akart befuzni, vagy pedig akar egy jarast is el tudna kepzelni velem.

2011. júl. 7. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy szóból ezt nem fogod tudni eldönteni, ahogy írtam is. Pláne hogy nem is ismerjük az illetőt, azt sem tudjuk hány évesek vagytok.

Ne add oda magad egy jó darabig, és talán kiderül, mennyire gondolja komolyan.

2011. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!