Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír? Blabla

Figyelt kérdés

ha egy srác azt mondja hogy írni fog msn-en akkor miért nem ír rám?:S

lehetséges az hogy csak várja hogy én írjak?vagy ha nem ír az annyit jelent hogy semmit nem jelentek neki?


2011. júl. 7. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:

júúúúúúúúúj :)


talán írj rá, és kérdezd meg! Ennyire egyszerű!

2011. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ! Írj rá! Ha nem válaszol vagy csak olyanokat ír(,h igen,nem,aha,ja) akkor nem érdekled őt :)
2011. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Először is hány évesek vagytok?


Ha nagyon fiatalok akkor lehet, hogy elfelejtette, nincs gép előtt valami... Az is lehet rossz esetben, hogy nem gondolta át teljesen!


Ha már 16 fölött vagytok akkor is lehet, hogy elfelejtette, de lehet, hogy azt akarja te mássz rá nem lehet sose biztosan tudni!


Az én tanácsom: Írj rá! Mi történhet?

U.I:. Nem kell semmit elkapkodni!

2011. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

16 vagyok, ő idősebb

nem szoktam ráírni egy srácra sem ,mert ha érdeklem akkor elvileg ő ír nem?

mondta hogy írjak én,mondtam h nem fogok és azt mondta hogy akkor majd ő..aztán nem írt

el tudom képzelni róla hogy azt várja hogy írjak rá de ilyet a pasik szoktak csinálni?

nem írt félóráig ezért rejtve lettem és 5perc után ő is ki jelentkezett..

2011. júl. 7. 17:55
 5/6 A kérdező kommentje:
párszor már írtam neki(2v 3) akkor ugyanolyan minden mint máskor
2011. júl. 7. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:
ÍRJ RÁ LÉGYSZÍVES! :) nem fog megharapni :D de egyébként azon nem kombináltál hogy ha kijelentkezett rögtön lehet hogy csak azért mert te is??? :D ( nem tudom csak egy tipp)
2011. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!