Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Mennyi ideig varnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mennyi ideig varnatok egy lanyra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 2 honapja udvarol nekem egy ferfi. A bokkeno az, hogy nagyon ritkan latom, van, hogy havonta 1x futunk ossze, hi5on, facebookon sosincs fenn, ha megis fennvan, akkor se ir ram. Regebben vasarnap futottunk ossze, de mivel szombat ejszaka dolgozik, ezert mar vasarnap se talalkozunk.
2011. júl. 8. 09:00
1 2
 1/13 Smartguy86 ***** válasza:
Ha havonta egyszer kíváncsi rád, akkor az nem udvarlás. Max egy vagy a sok közül, akiknek teszi a szépet.
2011. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ismerem; egy faluban lakunk, de o nagyon sokat dolgozik, szinte sosincs itthon, mert intezi a ceg ugyeit. Amugy 30 eves, bulikba nem jar, mashol meg nem igazan latom.
2011. júl. 8. 09:06
 3/13 anonim ***** válasza:

te hány éves vagy?


Amúgy én (22) , biztos nem várnék egy csajra 1 hétnél többet, max akkor ha a csaj kb úgy néz ki mint Jessica Alba vagy valami :D

2011. júl. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Smartguy86 ***** válasza:
Kedves kérdező! Tudod, ha valakinek igazán udvarolnak, ha valaki igazán tetszik egy fiúnak, akkor keresi a társaságát. Rászánja a szabadidejét! Ha a pali annyira elfoglalt lenne, akkor nem kezdett volna udvarolni... Az kizárt dolog, hogy annyira hajtja magát, hogy ne legyen napi pár órája pihenni. Már rég beleőrült volna! Ha meg azt a pár óra pihenést szívesebben tölti mással, mint hogy veled találkozzon, vagy beszélgessen a neten, akkor szerintem nem akar tőled semmi komolyat...
2011. júl. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Reggel 8-tol 4-ig dolgozik. Mivelhogy a szüleinél lakik, ezért ki kell vegye a munka részét otthon. Nem szögeztük le, hogy mi most mit akarunk egymástól; ö udvarolgatott nekem, én pedig hát mit mondjak elég hűvüsen fogadtam a bókjait. Amúgy én 18 vagyok.
2011. júl. 8. 09:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Drágám én heti hat nap 7-től legalább négyig, de inkább 6-7-ig dolgozok és még így is maximum kétnaponta találkozok a barátnőmmel. Általában éjfél körül elbúcsúzunk, mert fél hatkor kelek. Ha kellenél neki meg tudnátok oldani és nem szar közösségi oldalakon.

26F

2011. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Smartguy86 ***** válasza:

És a szülei biztos nem engednék el este 1-2 órára, hogy randizzon veled?! Vagy ott a hétvége! Akkor mit csinál? Már az is havi 4x2 alkalom, amit randival lehet tölteni akár egész nap, de ha azt nem is, legalább 1-2 órát akkor is...


Szomorúság, világvége, de az a pasi nem nagyon akar veled lenni...

2011. júl. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én egy másodpercet sem, de ha nagyon tetszene valaki akkor akármennyit, de én inkább keresnék valami más munkát, ami mellett több időm lenne rá, még akkor is ha jóval kevesebb lenne a pénz.
2011. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Dottorre ***** válasza:
Smartguy86-el 100%ban egyetértek...
2011. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Halvany lila fingotok sincs arrol, hogy mivel tolti a szabadidejet.... Igen, 4ig dolgozik, utana pedig a nap hatralevo reszeben a szuleinek segit, mivel meg a szuleinel lakik, o az, aki intezi a bevasarlast, a szamlak fizeteset; nagyszuleinek segit... Es este 8-9 fele fel is szokott menni a barba a haverjaival... Mit varhatnek el tole, nem is ismer szinte. 2x beszelgetett eddig velem.

Birom ezt az oldalt... Olyan okos itt mindenki!!

2011. júl. 8. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!