Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a fontosabb annál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a fontosabb annál, ha szeretsz valakit állítólag?

Figyelt kérdés
Van egy barátom és megbeszéltük, hogy átjön aznap hozzám. Miután felhívott, hogy majd jön. 3 óráig vártam, de semmi. ( ott lakik tőlem fél percre, láttam is, hogy sokszor elmegy vhova ) Aztán meguntam és hazamentem...és még én hívtam fel, hogy hol van...aztán amikor már véresre sírtam a szemeimet, tol egy esemest, hogy közbejött neki pár dolog, majd valamelyik nap kárpótolva leszek...de azért fészbukon tolta a dolgokat, amíg " dolga volt " ... EZ MOST MI? ezt tuti bebukta, de hogy lehet valaki ekkora szemét...jó megértem, de OTT van a telefon, fel lehet hívni, hogy bocs, mégsem jó!
2011. júl. 8. 09:06
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
Ez van. Rossz sráccal kezdtél... Megesik, hogy félreismered az illetőt. Ne aggódj, és legközelebb jobban ismerd meg a fiút, mielőtt belemész ilyen szerelmi ügyekbe!
2011. júl. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magában a kérdésre válaszolva: nekem pl. a céljaim, a jövőm fontosabb bárminél. Nem adnám fel ezeket egy kapcsolatért sem. Nem karrierizmusról van szó, hanem ebben a mai világban mindig bizonytalan a holnap (főleg ebben az országban) és én úgy látom, hogy nem lehet csak úgy beleélni a nagyvilágba, lógni a levegőbe....

Viszont olvasva a kifejtésed, így már egészen más a helyzet. Nem tudom mi lehetett fontosabb a barátodnak. Talán egy haverral találkozni valami ügyben, talán el kellett intéznie valamit, lehet a szüleinek. Nekem is volt már olyan, hogy megbeszéltük, hogy XY busszal indulok a barátomhoz, de közbejött az, hogy anyukámnak segítenem kellett itthon így lekéstem.

Kérdezz rá!

2011. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:

9:45 - Ha valaki nem tudja összeegyeztetni a karrierjét az érzelmi életével, ott súlyos problémák vannak! A legsikeresebb embereknek is van ideje családra, szóval ez nem lehet kifogás.


Az meg más dolog, hogy aki reggeltől estig dolgozik, annak nincs ideje pénzt keresni... :)

2011. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nem tudom összeegyeztetni, hanem jelen helyzetemben pl. fontosabb vizsgaidőszakkor tanulni, mint a barátommal enyelegni. Ez csak egy példa volt. Így értettem.
2011. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!