Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj az amikor a makkomho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az amikor a makkomhoz érek?

Figyelt kérdés
18 vagyok , és úgy érzem hogy hamarosan pár héten belül megtörténik az első szexem.. rendszeresen szoktam önkielégiteni magamat , illetve semmilyen nemi betegség / semmilyen probléma nem volt a himvesszőmmel eddig de mégis mikor csak egy picit is hozzáérek a makkomhoz úgy fáj hogy az beszarás .. hogy fogok így szexelni ? lécci írjatok vmit hogy mit csináljak
2011. júl. 8. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el urológushoz. Ilyen egyszerű.
2011. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvos. Vagy ne verd ki napi ötször! :D
2011. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szent Kézigránát válasza:
Szerintem fogadj cölibátust ha nem akarod életed első szexét el puskázni. De ha oda kerül a sor hogy le feküdj a lánnyal, akkor mond meg neki a problémád. Biztosan meg érti, ha pedig nem akkor hajtsad el, lesz még lehetőséged el veszíteni.
2011. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menj ink orvoshoz. :) mivel 18 vagy már a szülőknek el se kell mondani ha cikinek érzed.
2011. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem szoktam napi 5 ször verni ..
2011. júl. 13. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!