Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbben csak leakarnak fektetni?

Figyelt kérdés
17/L
2011. júl. 8. 18:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Miért mit csináljanak?

Én tudok veled kedves is lenni, sőtt jó beszédpartner vagyok, de ha valami jó, azt minek visszafogni?

A jelenlegi csajommal is csak dugunk érzelem nem köt hozzá, de akkorákat élvezünk kölcsönösen, hogy jóóóó

és azt nem kell abbahagyni

2011. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Biztos szép vagy, nagyon.

Lefektetni mindenki leakar, hidd el.

Csak vannak primitív emberek és vannak normálisak is.

2011. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Én rosszul gondolkodom, több dolog miatt is.

Gazdag vagyok, jóképű, sok csaj akar engem, emiatt nem nagyon tudom értékelni a szeretetet, de már máshogy goondolkodom én is szeretnék egy olyat, akivel nem csak dugni lehet, hanem ebszélgetni, szórakozni, stb.

Szóval nem csak megdugatni akarja magát velem, mert ő topmodell vagy vmi.

2011. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Miért kell sírni? Tudod nagyon jól, de mégsem állnál szóba olyannal aki meg nem olyan. Te is csak a forró kását kerülöd.
2011. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Látják rajtad, hogy álmos vagy. És inkább lefektetnek, hogy kipihenhesd magad.
2011. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
18:50es , nem tudom miért következtetsz bármire is , amikor nem is ismersz...de nagyon okos vagy , szóval ha te mondod akkor biztos úgy van
2011. júl. 8. 18:56
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem vagyok okos! De már sok már sok lánnyal beszélgettem és tudom jól milyen gondolkodásuak vannak. Nem általánosítok, mert tudom nem lehet. De azt tudom miért ilyeneket ismersz annélkül is hogy ismernélek!! Az sem meglepő, hogy nem tetszik a véleményem:) nem számít.
2011. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
-már
2011. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

én vagyok itt az első és utolsó kiskirály.

Rájöttem a kokaincsíkom felszívása közben hogy mégse változom meg és szexuális kapcsolatt akarok veled létesíterni a mozibaaa4!!!!!

2011. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
De , teljesen megértem , hogy ez a véleményed :) Igazából az benne a pláne , hogy egyáltalán nem vagyok ku.rvás , nem részegedek le minden hétvégén a bulikban , nem is iszom , nem cigizek és nem a "vagány" kis srácokra bukok , ennek ellenére odajönnek hozzám az utcán , vagy emaileket küldözgetnek facebookon , pedig egy olyan kép sincs rólam ahol kilóg a mellem , vagy csücsörítek , vagy magamat fényképezem a tükörben... ( ez mellesleg , nagyon gáz :D ) , ennek ellenére van ez
2011. júl. 8. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!