Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tekintsek rá másként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tekintsek rá másként?

Figyelt kérdés

Van egy "netes kapcsolatom", barátok vagyunk a sráccal. De minél többet beszélgetünk annál jobban imádom. Nem vagyok szerelmes, de szeretem. Szimpatikus, kedves,és külsőleg is bejön. Csak nagy a korkülönbség, és elég messze is lakik.

Meg úgy sem lesz ebből az egészből semmi. Volt már egyszer ilyen, de egy idő után nem érdekelt a srác. Tudom, hogy Ő sem fog, de amíg ennyire érdeklődök iránta, addig szenvedek, mint a kutya. Nem akarom megszakítani vele a kapcsolatot, mert akkor még rosszabb lenne. Találkozni sem akarok vele, mert nem lenne semmi értelme, hogy egyszer látom, aztán többé nem, vagy csak fél évente.Ráadásul egész nap Ő jár a fejemben, rajta agyalok állandóan.

Hogy próbáljak meg rá másként tekinteni, úgy, mint egy barátra?

Bocsi, egy kicsit össze-vissza fogalmazás lett.


2011. júl. 9. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

semmit ne csinálj. Élvezd ezt a helyzetet, mert eljön az az idő, hogy ennyi nem fog kielégíteni és keresni fogsz egy igazi párkapcsolatot.

Szerintem éld ki ezeket az érzéseket, várd az esti beszélgetéseket is és majd egyszer el fog jönni az a pont, amikor rájössz arra, hogy igen, most már többet szeretnél :)

2011. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pont, hogy nem tudom élvezni a helyzetet, mert többet akarok/akarnék, de tudom, hogy lesz több, mert nem lehet több.

Egyébként köszi a válaszod. :)

2011. júl. 9. 09:51
 3/11 A kérdező kommentje:
nem lesz több, bocsi.
2011. júl. 9. 09:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálam is így indult az egész. Emailek, msn, sms, telefon ... Soha nem hittem ebbe a netes szerelembe. Minél többet beszéltünk annál jobban imádtam, pedig még soha nem láttam őt. Szerelmes lettem anélkül, hogy igazán tudtam volna kibe. Nagy volt a távolság és tudtam semmi esély a mi kapcsolatunkra. Egyszer aztán találkoztunk és éreztük, hogy nem tudjuk elengedni egymást :) Hosszú volt és nehéz, megviselt az egész érzelmileg és lelkileg is, de kitartóak voltunk és végül sikerült.Idejött hozzám, munkát keresett, most együtt lakunk és novemberbe fog megszületni a kislányunk :) Imádom őt és még életembe nem voltam ennyire szerelmes. Én már az első levél után nem tudtam volna egyik napról a másikra elfelejteni őt.

Ti hány évesek vagytok és milyen nagy a távolság köztetek?

2011. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
erre írtam, ha majd eljön az az idő, amikor úgy érzed, hogy inkább úgy szeretnél ismerkedni, hogy ne csak gépen keresztül tartsátok a kapcsot, akkor rájössz arra, hogy ez a helyzet nem is volt annyira szörnyű... Nem tudom érted e... nálam is volt egy ilyen időszak. Nekem mondjuk az segített "kiábrándulni", hogy találkoztunk, és élőben azért mégis másabb egy beszélgetés. Talán ez lenne a megfelelő lépés akkor.
2011. júl. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sok boldogságot Nektek a babával! Én is már az első levél után úgy éreztem, hogy nem hiába van ez az egész és, hogy nagyon kedvelem. Azóta már nem csak kedvelem, hanem szeretem is. Én 16 éves vagyok, Ő pedig 24.

És nem tudom pontosan, de kb. 200 km van köztünk.


Igen, értem a lényegét Nulli.

2011. júl. 9. 10:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszi, alig várom már, hogy megszülessen a kicsi lány :)Az a baj, hogy túl fiatalok vagytok még. Én 25 voltam ő meg 35 amikor megismerkedtünk és 300 km volt a távolság. Viszont nálunk ami még nagy nehézség volt, hogy nekem van már 2 gyerekem az előző házasságomból és neki is van egy lánya. Nálatok még annyival jobb a helyzet, hogy nincsenek gyerekek akik miatt oda lennétek "kötve" egy helyhez. Szerintem mindenképpen találkozzatok, mert csak akkor fog kiderülni, hogy még is ki mit érez valójában a másik iránt, mert tényleg egy személyes találkozás még is más mint a netes :) Sok sikert nektek!!!
2011. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mi lesz belőle. A találkozástól meg félek, mert egyszeri találkozás még egyenlő a semmivel. Őt oda köti az egyetem, engem meg mivel még kiskorú vagyok ideköt a suli, és a családom is.

Köszi szépen!

2011. júl. 9. 10:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és mindig azt mondogattuk, hogy milyen jó lett volna elöbb találkozni, mert akkor nem szenvedtem volna végig egy rossz házasságot és neki se lett volna olyan felesége akit nem szeretett. Az lett volna a legjobb ha elöbb találjuk meg egymást a neten és akkor csak mi lettünk volna egymásnak. Ti még pont abba korba vagytok amikor én is igazán szerettem volna megismerni őt :)
2011. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen, gratula a babához, van ilyen is :) én is a találkát találom a megoldásnak, most úgyis szünet van! :) szerintem is érdemesebb volna akkor nem kínozni egymást, hanem találkozni, ha szimpatikusak vagytok egymásnak, úgyis megoldjátok valahogy... látod, itt a példa rá :)
2011. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!