Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szeretitek ha a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek ha a fiú gyorsan vezet?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért és ha nem akkor miért nem szeretitek?
2011. júl. 9. 11:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

mit vezet gyorsan? autót?

mert azt nagyon nem. alapból félek az autóban, de ha már beülök vki mellé, tiszteljen meg azzal, hogy vigyáz, meg értelmesen vezet.


sztem nem menő az életedet meg mások életét kockáztatni.

2011. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Autóra gondoltam.
2011. júl. 9. 11:49
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a száguldozást, inkább érezzem, hogy biztonságban vagyok és uralja az autót. De azért tötyögni sem kell, haladjunk, csak ne 200-zal.
2011. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mert tipikus sutyis, vadparasztos hozzáállás. Vagy felnő idővel, vagy felkenődik valamelyik oszlopra (és ez a jobbik eset, ha nem öl meg ártatlan embert vele).

A vezetés nem a menőzés területe kéne hogy legyen. Éretlen, komolytalan az, aki nem tud felelősségteljesen vezetni. Persze nem mindig kell, hogy az 50 50 legyen, én sem tartom be, amennyiben a körülmények adottak a 60, de maximum 70es tempóhoz. De az nem száguldozás.

Tehát, NEM szeretem - de szerencsére az ilyen mentalitás hamar megmutatkozik, így még nem volt (és garantáltan nem is lesz) "szerencsém" ilyen felfogású kis p.cshöz.

22/L

2011. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én szeretem :D Persze legyen meg hozzá a rutinja. Szóval ne egy 18 éves srác vezessen baromi gyorsan.
2011. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A csajok nagyon kevés százaléka szereti. Ehhez kell némi ész h valaki felfogja mit is jelent uralni egy autót. Aki átlátja a helyzetet az 10mp után levágja h a sofőr érzi-e az autót vagy nem. Amikor olyan ember ül mellettem aki tud vezetni az sosem fél, mert látja és tudja h mit miért csinálok. Aki nem ért hozzá az persze teljesen halálra tud rémülni egy-egy elfűzött kanyar után, mert nem azt látja h pntosan lerajzolom a kanyar ívét, hanem csak annyi jön át belőle neki, hogy az autó össze-vissza csúszkál.
2011. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem, életveszélyes, elég egy figyelmetlen pillanat és sok élet odaveszhet.


Van egy nagyon jó (hatásvadász) videó: [link]


Sok megrendezett van benne, de figyelem felkeltő eléggé. (már akinek...)

2011. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 napietus ***** válasza:

nem szeretem. én elhiszem, hogy ő a magyar Schumacher, de a közúton bármikor történhet váratlan esemény, és bár a technika fejlődött, az agyunk 1 cm3-rel sem nagyobb kapacitású, mint barlanglakó ősünké. tehát ha túl gyorsan megy, nincs ideje reagálni akkor sem, ha nem ő a hibás az adott szituációban.


szóval aki szereti a sebességet, az találja meg a módját, hogy kiélhesse ezt a szenvedélyét, de ezt ne a közutakon tegye, mert mások és a saját életét veszélyezteti. el kell indulni időben. főleg amilyenek a magyar utak, szegény kocsit is sajnálnám...

2011. júl. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hello!Az én párom szereti ha gyorsan megyek.De csak olyan helyen ahol lehet.Az elöző iróktól kérdezném akik ilyen olyan autóval és xx tempoval mentek azok hibáztak már?Ha igen bele tudtak nézni a párjuk szemébe?Én hibáztam már csattant is,de azota lyobban figyelek nem a saját életemre hanem a pároméra.(És igen hetekig szar volt a szemébe nézni.Amikor sirva fakadt a balesetnél pedig nem sérült senki.Na akkor gondolkodsz el a dolgokon.) Szerintem jó száguldani,de jó másnap felkelni és úgy hogy nem a korházban vagy!21/F
2011. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 napietus ***** válasza:

13:14, persze, ahol lehet menni, ott lehet, mert az is veszélyes (sőt van, mikor veszélyesebb), ha valaki tötyörög, pl. autópályán 80-nal megy, már ott is a ráfutásos baleset veszélye.


de aki járkál az országban, tudja, hogy bizonyos útszakaszokon hiába lehetne a KRESZ szerint 90-nel is menni, ha nem akarsz tengelytörést, jobban jársz, ha 60-nal haladsz, mert egyszerűen olyan az út állapota.

2011. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!