Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állítólag: a pasimban én az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag: a pasimban én az apát keresem, ő meg bennem az anyát. (én apát veszítettem el, ő az anyját) Tesóm szerint én apakomplexusos vagyok, ő meg anyakomplexusos. Lehet ennek alapja?

Figyelt kérdés

Szerinted tényleg van valami alapja? Vagy hogy mutatkozhat ez meg?

18/L vagyok, a barátom 19/F


2011. júl. 10. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ennek alapja, de nem ismerlek titeket.
2011. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit mindenki a szülei mintáját keresi a párjában de ez még nem komplexus, hanem normális dolog. Az apakomplexusos azt szereti, ha a párja apaként viselkedik vele, apja korú és tényleg nevelgeti, mintha az apja lenne. Ez nem feltétlenül tudatos. Ha a helyzet változik és észreveszi a nő,hogy egyenlőként bánnak vele lelép, mert nem boldog.
2011. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem, téved tesód, anya/apa komplexus akkor lenne ha köztetek 10év lenne a különbség (kb), ő a nőt hiányolja ami hiányzik a családból (egy érett nő), és te egy férfit (egy érett férfit), és "sztem meseszép" ha ez egymásban találtátok meg,

sok sikert !!!:)

2011. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Akkor sem lenne apakomplexus, ha 10 év lenne közöttük.

Én szerettem már 30 évvel idősebb embert is, mégsem vagyok apakomplexusos. Ez azért annál összetettebb dolog.

A 10 év meg teljesen normális korkülönbség, még csak a gondolat sem áll fenn, hogy esetleg komplexusra utal.

2011. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már 10 év az, járj utána:)
2011. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5%
Nem kell utánajárnom, ismerem az apakomplexust.
2011. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!