Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális lányok hová lettek? :\

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányok hová lettek? :\

Figyelt kérdés
Vagy most tényleg ez a normális, hogy minden csajt egy ilyen divatmajom, alfahim "levasalomahajam+csönacithordok" müb*zival kell látni? rendesen nem birom már ezt !
2011. júl. 10. 20:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
94%
Én inkább ezt kérdezném: Hová lettek a normális fiúk?
2011. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
95%
Én pedig azt: hová lettek a normális emberek?
2011. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

normális lányokat a normális fiuk észre sem veszik!

jó kérdés ez,de még jobb,hogy a normális fiuk hova tüntek?

2011. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 hümi ***** válasza:
100%

Én akkor: hová lettek az értelmes lények?

:D

2011. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 hümi ***** válasza:
*normális
2011. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom én, hogy ugyanoda mint a normális fiúk. Otthon vagy a barátnőiknél kuksolnak, néha kimozdulnak, mert egyszerűen eleguk van abból, hogy az utcán csak hót paraszt pasik és leginkább egy éjszakai pillangóra emlékeztető csajok vannak akik nem azért szeretnek beléd mert elvarázsolod őket hanem azért, mert van pénze egy italra. Főleg esténként, főleg a szórakozóhelyeken.
2011. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Vannak normális fiúk és vannak normális lányok is csak kevesen és így nehezen találják meg egymást.
2011. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
Mindnek van egy jóképű pasija.
2011. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Aki úgy keres párt, hogy tulajdonságait nézi mindig, a személyre szabott lányt keresi magának, az sosem találja meg az igazit! Az én babám is a hibáival együtt tökéletes számomra. Ezzel a szarral is csak magatokat nyugtatjátok, hogy nincsenek normális csajok és srácok! Mi az anyámért foglalkoztok olyan lányokkal, akiknek a legnagyobb patkányok kellenek? És minek foglalkoztok azokkal a patkányokkal, akiknek csak egy dugásra kell a csaj?

Ha mind a két fél intelligens, abból szerelem lesz.

2011. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Nem mindnek ez a szerencse ;)
2011. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!