Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Omg! Neked mi a véleményed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Omg! Neked mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Nézelődtem egy közösségi oldalon, és lám meglátok egy csajt. Kb 12-13 éves, és vagy 100 képe van fent. Mindegyik képen kb. hiányos öltözetben pózol, mellé a csücsörítés, kint a nem létező dekoltázs, bugyi és melltartóvillantás, valamint vannak képek, ahol nagyon próbál szexinek tűnni, de pont az ellenkezőt éri el vele -> szánalmasan fest. ( + add hozzá a 10tonna sminket) Én nem értem , hogy miért kell ez ? Barátja is van, amit meg végképp nem értek. Ezt nem gonoszságból mondom,vagy féltékenységből, de fiúk, hogy tudtok valaki olyannal együtt lenni, aki ilyen képeket tesz fel a netre, tonnaszámra? :S a másik meg az, hogy piszkosul fiatal, ahhoz is , hogy barátja legyen és ezekhez a képekhez is. (jó mondjuk ahhoz nem lehet elég idősnek lenni) Egyébként idősebb vagyok mint a fent említett lányka, de 12 évesen is volt annyi eszem, hogy ezt nem kéne. Ti, hogy vagytok vele? tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de én ezen most kiakadtam. főleg azon, hogy az ilyenek seperc alatt összeszednek pasit, de egy normális csaj.. :S Jó én nem jönnék össze valakivel csak azért, hogy legyen valakim.. (te igen?)
2011. júl. 10. 22:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Minden 2. lány ilyen. 20 év körül már egyre kevesebb, de még ott is található. Tipikus kis ribancok lesznek, bár nekem mindegy az ő dolguk, de én sem kezdek ilyenekkel. És a tükrös képpel engem is nagyon kiakasztanak, ha ruhában, ha nélküle, de áhhh, borzalom az a kép. Örülj, hogy te nem vagy ilyen. Barátnőnek én is ( mint szerintem a legtöbb férfi) inkább a normális lányokat keresem. :)
2011. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Fú ez egy k*rva -.- Haveroknak van ilyen ismerőse én utálják, mindig leszólják, szall a csaj megcsinálta magának... Egyébként sztem az összes ilyen r*bancot pofin kéne ütlegelni ^O^
2011. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök igazad van, de rengeteg ilyen csaj van nem csak a 12-13 éves korosztályban de többiben is, és ez engem a saját (16-18) korosztályomban is zavar és szánalmas szerintem, nem hogy 4-5 évvel fiatalabbaknak...
2011. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
-Ribi- Nem tudom hogy ez mire jó nekik... A kacsaszáj amúgy is undorító. De 12-13 évesen... Ezt szűrik le a médiából, a netről, és próbálnak nők lenni, pedig csak buta kislányok. Remélem egyszer majd megjon az eszük.
2011. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 szamóca.. ***** válasza:
90%
szeritnem meg atótl hoyg ennyire befolyásolható még lehetnek belső értékei. persze nem biztos, de felszínes dolog ám arórl a 100 képről ítélni. mellesleg nekem nem árt, elvan a saját világában, úgyhogy nem zavar.
2011. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
szamóca szerinted, aki felrak "100" pózolós képet magáról, annak milyen belső értékei lehetnek ?:D
2011. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 szamóca.. ***** válasza:

akár milyen. miért ne lehetne?

most ez a divat. szóval, szerinted ha valaki követi a divatot az már üresfejű, értéktelen? nos, a másik hatlamas divatirányzat manapság elítélni az embereket pusztán külső alapján. vond le a megfelelő következtetést:)))

2011. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Divat...ki megy a divat és a többi ember után ???Akinek nincs egy önálló gondolata vagy világképe. Jól sejtem, hogy neked is volt ilyen képed ? :)
2011. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ti is így látjátok. Meg, hogy a legtöbb ember. Bár ennek ellenére, mindig az ilyenekkel látom a fiúk zömét. vagy lehet, hogy csak a személyes sérelmem mondatja ezt velem? :)Egy srác folyton ezeket választja helyettem.(persze nem a 12 éves kategóriából) Kezdek megőrülni, de várom már, hogy mikor jár le a műcsajok ideje :D
2011. júl. 10. 22:56
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 7-es voltam, egy osztálytársam hagyta, hogy a suli előtti parkban éjjel megujjazzák. Akkor a szülei olyan okosak voltak, hogy büntetésből elvették a telefonját.


Rá egy évre (nyolcadik osztály) a második randin a MOZIBAN is megtörtént a dolog, (másik partnerrel, természetesen) aztán a srác felvitte magához, megdugni. Kapott tőle egy esemény utáni tablettát, és szakítottak.


Szerintem ha akkor is ennyire olcsón lehetett volna digitális kamerához jutni, neki is ilyen adatlapja lett volna. Nem tudom. Szende arca volt. :/


Már akkor is lenézte minden fiú az osztályban, és ő volt minden tréfa tárgya, de hiába. Középiskolában tiszta lappal kezdhetett volna, de a gólyatáborban is csinált valamit, úgyhogy mire harmadikos lett, már csak azt hallottam a buszon, ahogy a fiúk azt beszélik, hogy kinek nem volt még meg...

Később volt olyanja, aki már ült is drogozásért, meg mindenféle alja néppel feküdt össze. Ha találkoztunk vele, mi régi osztálytársai, elhúzódtunk tőle, szégyelltük a társaságát.



Most 20 évesek vagyunk, ő egy 35 éves férfival él együtt, megállapodott. Szerintem teljesen kiégett, mindenki lenézi, csak a szülei nem. Ők még mindig büszkék rá. És attól tartok, ez itt a baj. Hogy a szülők soha egy pofont nem adtak neki.


De van másik sztorim is, ugyanebben az általános suliban megjelentek a rendőrök, pedofil tartalom miatt. Kiderült, hogy volt egy lány (ez egy másik, ez most 15 éves)aki úgy próbált bepasizni, hogy a kiszemelt fiúnak elküldte a vagináját MMS-ben. Meg egész alakos fotókat is...

A srác csak nevetett, de a képek rövidesen minden osztálytársának megvoltak. Mivel a lány akkor még csak 13 volt, a rendőröl saját kezűleg törölték ki a telefonokból a képeket...

Őt se becsülik meg.

2011. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!