Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom kiszívta a torkom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kiszívta a torkom (nem írom el), középen pont, tehát a torkomnál, ugye elmúlik? :S Elég ronda, és el se tom takarni ugye.

Figyelt kérdés

Mindezt azért kaptam, mert azt hiszi vicces, ha így megbüntetett azért, mert nem adtam neki puszit. Tudja, hogy milyen érzékeny a bőröm, és ha rászív a nagy szájával, akkor egyből meglátszik, és nem kell hozzá pár másodperc se, megvan 1mp alatt is a vörös folt.

Ha a nyakam szívja ki, akkor fogkrémmel kenegetem,mert elvileg az jó rá, de a torkomnál nem merem azzal. Sőt, múltkor már a nyakam is túl vastagon, és túl sokszor kentem be. 4-5napon keresztül,napi 5x kentem legalább, és utána a bőröm totál kiszáradt. Utána is olvastam, hogy ha az a bőrbe beszívódik, sok mennyiség mérgező a bőrre.

Félek, hogy a torkomnál más a helyzet, ott sztem másfajta a bőr, ott nem olyan a vérkeringés, hogy helyrejöhetne:(

Mit csináljak? nekem kb 1hét még elmúlik, és ugye szembetűnő:S


:(


2011. júl. 10. 23:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nem is a torkom ez, hanem gégecső
2011. júl. 10. 23:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne elől más a bőr a nyakadon, mint oldalt? Ugyanúgy megeszik majd onnan a falósejtek a véraláfutást... amúgy ha 4-5 napig kell kenned fogkrémmel napi ötször, abból én arra következtetek, hogy nem igazán hatásos... szóval tényleg ne fluorozgasd magad feleslegesen...
2011. júl. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 józsibarát ***** válasza:
100%
Helyre fog jönni, ne aggódj. És legalább mindenki tudja, hogy rendben van a magánéleted. :P
2011. júl. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ebből nem épp arra lehet következtetni, h rendben van a magánéletem. Nyakat szoktak kiszívni...:S
2011. júl. 10. 23:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Neeeeeee spilázd túl.Ez csak fogkrém,manapság még a levegő is mérgező..ennyi erővel ne moss fogat,mert ott is felszívódik,sőt jobban.

Nem halt bele senki egy kis nyakszívásba.Alapozózd le...de ha bio módszert akarsz akkor fésülgesd.

2011. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem a fekete nadálytő kenőcs jött be rá :)
2011. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na jó,hát ez hülyeség,mert ez is a nyakam, na de érted,oldalt..ahol jó érzés
2011. júl. 10. 23:48
 8/11 A kérdező kommentje:
hahahaha, fésüljem?:D hm, ez ismerős vhonnan, még úgy pár éve történt velem hasonló egy buliban,azt mták fésüljem, SZART SEM ÉR!:DDD
2011. júl. 10. 23:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

pár óra után eltünik..nem 5 percig kell fésülni.

Ha annyira zavar...

2011. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
úgy is lehet kiszívni a nyakat h ne maradjon nyoma. ha meg ronda piros lesz akk meg nemcsak kenegetni kell, hanem megütni az emberkét aki csinálta :DDD
2011. júl. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!