Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem vagyok "túl"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem vagyok "túl" magas? Híznom mennyit kéne?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy mostanában csak alacsony fiúkat látok futkosni mindenfele. Többször is lett volna alkalmam összejönni valamelyikükkel, de nálam kizáró ok, ha nálam alacsonyabb. Sajnos velem egymagas, vagy magasabb fiúkat egyszerűen nem találok.

Már kezdem azt hinni, hogy túl magas vagyok. A másik problémám a súlyom. Mert többen is mondták, hogy híznom kéne, mert csont sovány vagyok. Elmentem dokihoz erről érdeklődni, hogy szerinte mennyinek kéne lennem, ő azt mondta, hogy fogynom kéne 48-50kg-ra.

173cm magas vagyok és 53kg.


2011. júl. 11. 03:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont ideális, amolyan modell-alkat. Sok lány szeretne úgy kinézni, mint Te, mármint alkatra. Ez szerintem ne zavarjon, idővel majd találsz hozzád való fiút. Sok sikert! :)
2011. júl. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Magas vagy az biztos, mondjuk engem nem zavarna én 177-180vagyok, egy 5-10 kilót felszedhetnél és nőiesebb alakod lenne, 53kiló nem valami sok:)

21f

2011. júl. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a magas lennél. :)

Én 178 cm magas, 48 kg vagyok. Ez azért rosszabb, de én is találtam/találok magasságba hozzám illő pasit. :)

17/L

2011. júl. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hülye dokid van,mert én a 157 cm-el vagyok 45 kg és ha nem lennének narancsbőreim akkor tök vékonynak néznék ki, így is a legkosebb méretet hordom(bár nem csontsovány méretet mert a ombomon és a fenekemen van izom is és hús is).

Neked inkább hízni kellene kb 60 kg-ra, hogy nőiesebb formád legyen, bár ha modellkedsz akkor nem tudok nyilatokzni mert ott nem tudom mi a versenyalkat.

2011. júl. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy túl magas, híznod sem biztos, hogy kellene.

Én 193/120 vagyok, a barátnőm 157/48. Nem igazán jöttek be a pici nők, de Ő kivétel lett : )

2011. júl. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is 173 centi vagyok, minden eddigi barátom magasabb volt nálam, ketten jóval, az öcsém is meg a rokonaim nagy része, sőt sok ismerősöm is magasabb nálam. Rossz helyen keresgélsz, vagy járj felszegett fejjel :) Ha te így jól érzed magad, és egészséges vagy, akkor nem kell változtatnod a súlyodon.
2011. júl. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még 10 kilót simán hízhatnál.
2011. júl. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a 173cm ennyire magasnak számít, akkor olyan 12-13 éves vagy? Mert ha igen, akkor 1-2 éven belül a srácok behozzák a magasságod. A 173cm nem túlságosan magas, 175-180 cm egy átlagos férfi magasság, én pl 190 vagyok, és az ismerettségi körömből is elég kevés legényt tudnék említeni 175 alatt.
2011. júl. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nos szerintem hiznod nem kéne :)

A magasságod hmm 173 cm nem annyira magas , bár nőknél 170+ azt már magasabbnak szokták mondani.A fiúkkal meg ezek szerint nincs szerencséd . (én ha megállok a növésbe 2m-hez nagyon közel pl 198 ,vagy magasabb leszek az sok?:D:$

2011. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor hízok még 5-10kg:) 16 éves vagyok nem pedig 12-13
2011. júl. 11. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!