Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan gyakorlat ami segít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan gyakorlat ami segít abban hogy ne akarjak szexelni se önkielégíteni?

Figyelt kérdés
Nem akarok egy darabig masztizni és szeretkezni sem. Milyen gyakorlattal lehet elérni? Mert ha csak elhatározom hogy nem csinálom, úgy már nem megy...
2011. júl. 11. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Sportolj,az elvileg levezeti a feszültséget és elfáradsz benne annyira h. már a szexhez ne legyen kedved
2011. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vezesd le máshol az energiáidat, mondjuk sporttal.


Amúgy miért nem akarsz? Tök természetes dolog. Vallási okokból? De azt ugye tudod, hogy nem vakulsz meg. XD

2011. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jahh a sport nagyon jó dolog!

nekem si bejött, pedig hiddel hogy nem könnyű!

futok, úszok, országuti biciklizek, focizok, kondizok, próbálom minden percemet lekötni, hogy ne legyen időőm iyleneken agyalni.

ha hiszed ha nem, egy hónapig kibírtam rárántás, ill dugás nélkül.

A napokba estem bűnbe, mikor csajommal pettingeltünk, hazaértem, nah és akkor nem bírtam ki....:(

szal ennyi volt a rekordnak...de sebaj, 7 vége már dugásgyanús, rem összejön....:D

2011. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van kémiai kasztráció. De azt csak olyanoknak adják akiket nemi erőszakért és/vagy pedofíliáért ítélnek el.


Depresszió, étkezési zavarok, túlzásba vitt sport is okozhat ilyesmit, de nem túl egészséges. Kb olyan mint amikor egy nőnek leáll a menstruációja a nem megfelelő életvitel miatt.

2011. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de minek ell ezt kibírni? Egyébként abszolút egyetértek: sport.
2011. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
legegyszerűbb megoldás egy jól irányzott lendületesen megindított tökön rúgás, mondjuk heti kezeléssel amit szinte bárki elvégezhet neked
2011. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok... És azért akarom nem csinálni, mert már minden nap csináltam az utóbbi egy hétben... De néha csak úgy unalomból, néha azért mert tényleg kívántam.
2011. júl. 11. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:

És hol itt a probléma? Nem esett jól? Bűntudatod van?

Miért baj az ha unalomból maszturbálsz? Nem ártassz vele senkinek.


Megmondom őszintén én is nő vagyok, én is szoktam majdnem minden nap... és nem érzem rosszul magam miatta. Miért is kéne?

Aki maszturbál, az jobban megismeri a teste működését (ez mindenkinél egyedi), így parnerrel is jobban fog menni a szex mert tudod hogy hova és hogyan nyúlj, és ezt az információt megoszthatod a partnereddel.

Alhasi görcsök esetében az orgazmus kiválló görcsoldó... jobb mintha pirulákat ennél. Javítja a vérellátást. Endorfint termel... olyan mintha csokit ennél csak egészségesebb.

2011. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is unatkozom segíthetek? :D
2011. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!