Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor szoknak már le a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szoknak már le a lányok a punci borotválásról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 19:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
33%
miért kellene abbahagyni?
2011. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
45%

Majd ha gusztust kapnak, a szőrős.. muffhoz..

én biztosan nem hagynám abba, még a barátom kérésére sem..mivel higénikusabb, kulturáltabb.. a sex élvezhetőbb.. stb.. 2naponta borotvával.. és nincs borosta.. gyanta kicsit húzós.. már ami a fájdalmat illeti.. de azzal is cool.

a lényeg a szép ápolt p.unci, gondolom te sem akarod orál után köpködni a szőrszálakat.. ha nomád dologra vágysz.. nos.. futás az erdőbe és kapj el egy nyulat :)

2011. júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 FirenzeiNemesasszony ***** válasza:
74%
Ha akarod leszokok róla és kötök belőle pulcsit neked. :)
2011. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%
Már jópár éve leszoktam róla, mert epillálom. :)
2011. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%
Én már leszoktam, a párom így szereti :)
2011. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
39%

remélem ameddig nekem feláll addig kopaszok maradnak :) :P

szőröshöz nem szívesen nyúlok, max 1 centi széles, rövidre nyírt kis csík.

2011. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%

miért kellene erről leszokni????

szerintem nem kellene senkinek leszoknia róla.

L19

2011. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 RobiBadzso ***** válasza:
40%
Hát szerintem undorító lenne ha nem borotválnák. Még is milyen lenne nyalom és a számba marad a szőrszála xD. De ez szerintem fordítva is igaz. A nemszer körüli szőrzetet le kell nyírni. Nem akarok és sztem ő se akar Dzsungel sexet.
2011. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%
én borotválom, barátom kifejezetten kérte, hogy borotválom, de mondtam neki, hogy ezt nem kell kérnie, a személyes higiéniámhoz hozzátartozik... :)
2011. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
13%
Jaj ne gyertek már a higéniával, ennyi erővel kopaszra borotváljátok le a fejeteket, mert a haj is szőr, és higénikusabb a borotváltabb -.-. Ha valamit ápol az ember, akkor nem lesz azzal semmi baj.
2011. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!