Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódik hozzám de gyereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódik hozzám de gyereknek tart mert nagy a korkülönbség. Mit tegyek? Megváltoztathatom ezt az érzését?

Figyelt kérdés
van egy srác..9 évvel idősebb mint én..de ő nem az a fajta aki csak úgy átmegy minden lányon..ő teljesen más...bejövök neki..és ő is eléggé bejön nekem..de az az egyetlen óriási gond hogy ő még úgymond gyereknek tart..Szerintetek mit csináljak? próbáljam jobban megismerni.és harcoljak.?! vagy inkább hagyjam mert ebből nem lehet semmi?..:/..előre is köszi a válaszokat:)
2011. júl. 11. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2011. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem mindegy, hány évesek vagytok. Mondjuk 13-22 -ből nem hiszem, hogy lehet vmi, de 16-25-ből talán.

Harcolni mindig érdemes. Vagy legalábbis nem feladni az első nehézségnél. Sok sikert!

2011. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

14 vagyok ő pedig 23...


hát igen én nem is nagyon akarom feladni...köszi szépen:)

2011. júl. 17. 09:02
 4/10 anonim válasza:
Hát ti hülyék vagytok komolyan mondom!
2011. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nem lesz semmi komoly és 14 évesen még igenis gyerek vagy,akármennyire is érzed magad felnőttnek.Én se járnék 14 éves lánnyal,pedig én 20 éves vagyok.
2011. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj szerintem várj és ez ellen nem tudsz tenni akkor is 14vagy ha az égtől a földig pattogasz és egy 23éves fiú nem fog téged nőként kezelni már pedig neki már nő kell..

elnézést ha rosszat mondtam..

2011. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy nézel ki,de én veled egyidős vagyok van "mindenem",és senkit se érdekel,ha ez volt a kérdésed célja.Komolyan még a korosztályom is szarik rám,úgyhogy az előttem szólókkal egyet értek,várj még egy jó ideig.Ha megnyugtat,én is ezt teszem.(Ja és nem vagyok fogyatékos szellemileg,nem vagyok felnőtt,de az értelmi szintem nem vetekszik egy 8 évesével:)
2011. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14 - 23 Felejsd el!
2011. júl. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
am nem tudom hanyadik ijet olvasom 14éves lány 23éves fiuval 18 évessel 26 évessel? ez normális?
2011. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Virágzó üzletág a pedofilizmus!
2011. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!