Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem élvezett el a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezett el a barátom, miért volt ez?

Figyelt kérdés
Már lassan 8 hónapja együtt vagyunk, legutóbb viszont valamiért nem ment el. Megkért, hogy szopjam le, és nagyon élvezte, mondta, meg hallottam is a hangján :) De mégsem élvezett el. Mondtam neki, hogy nem kell visszatartania, de azt mondta, hogy nem bírja nem visszatartani...ez mitől van? :O Most volt az első alkalom, hogy nem ment el (komoly válaszokat légyszi, én csináltam valamit roszabbul?)
2011. júl. 11. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:

nem. minden csávó örül az ilyesminek.

ő vele van a baj, lehet hogy már kifogyott.

2011. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem élvezte nagyon, rosszul hallottad. Ne csapd be sem magad sem a párodat. De az, hogy néha nem élvez el, nem tragédia.
2011. júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak mondta, hogy nagyon jó volt, meg hogy mindjárt elmegy...de mégsem jött belőle semmi. És mondta, hogy Ő sem érti, hogy miért, úgyérezte, hogy mindjárt...
2011. júl. 11. 23:15
 4/6 anonim ***** válasza:
...jön egy ámbráscet és megeszi?
2011. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az is lehet hogy túl hamar felizgult, és gyorsan elment..

Előfordul hogy ilyenkor nincs eredmény..

2011. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. A sok hülye sztereotípiának nem szabad hinni. Van úgy, hogy nagyon jól esik a szex és a partner figyelmessége, de nem jár orgazmussal. Nőknél gyakoribb, mert jobban befolyásolják lelki események, de férfiaknál is előfordul, időnként. Nem jelent semmit, ha jó volt neki, az jó lehetett orgazmus nélkül is és hidd el, ha Te még a kedvére is tettél, akkor nagyon élvezte.


36/F

2011. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!