Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyik férfi megnősül az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi megnősül az gyorsabban öregedik?

Figyelt kérdés

Úgy látom hogy a férfiak nagy része miután felesége, családja lesz elhagyja magát,és pár év alatt leépül.

Azt megértem ha valakit a munkája tesz tönkre,de olyan különbségek vannak köztem és az évfolyamtársaim között,hogy az döbbenet.Pedig én is napi 10 órát dolgozom,ráadásul néha igen kemény fizikai munkát végzek.


2011. júl. 12. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jól látod. A nők teszik tönkre!! Ez fordítva is igaz, ha a nő öregszik meg hamarabb.
2011. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Smartguy86 ***** válasza:
Ez hülyeség. Attól, hogy láttál ilyet, még nem általánosíthatsz. Vannak nagyon boldog és sikeres családapák, akik helytállnak a magánéletben és az üzletben egyaránt. Ez mindenkinél egyéni! Ha nem akarod rosszul érezni magad, akkor inkább ismerkedj meg sikeres emberekkel, és azokkal tartsd a kapcsolatot!
2011. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
A nők teszik tönkre a férfit, méghozzá úgy, hogy leszívják az energiáját...
2011. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindkét nemre igaz, hogy a párkeresés időszakában jobban figyelnek magukra akár külső, akár belső tulajdonságokról van szó. Később, mikor már elfogadták őket, már kevésbé figyelnek erre. Tisztelet a kivételnek.
2011. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14:47 : Ezt kifejtenéd? Szeretném megérteni ezt a brilliáns megállapítást. : ))))
2011. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Smartguy86 ***** válasza:
14:47 - Egy eszénél lévő férfi nem marad olyan nő mellett, aki leszívja az energiáit. Hacsak nem szív le mellette mást is :D Ez abszurd. Az emberek azért szoktak együtt maradni akkor is, ha szar a kapcsolatuk, mert függenek a másiktól. És mint ilyenek, ezek a kapcsolatok a kihasználáson, az érzelmi és testi kizsákmányoláson alapszanak...
2011. júl. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 D Power ***** válasza:
Jah gyorsabban öregszenek. Egy évben 2 születésnapod lesz.!
2011. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 15:36


Nem hallottál még az energiavámpírokról?! A nők között sok ilyen van ám... Én is kifogtam egy ilyet...

2011. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!