Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vízben elpusztul a sperma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vízben elpusztul a sperma?

Figyelt kérdés
A barátom mikor átjön mindig együtt szoktunk a medencébe fürdeni. A medencében egyhén langyos a víz, van benne algaölő. Én meg folyton attól félek h terhes leszek amiért ő is bennevan a vízben...nem élvez el a vízben, de még mindig ott van az előváladék..ami tartalmazhat spermát..és ha az a sperma odatéved a vízben a hüvelyemhez és "becsúszik" ....félek, van ok az aggodalomra?
2011. júl. 12. 16:46
1 2
 1/13 WhiteLabel ***** válasza:
100%
Bazzeg, akkor a strandon mindenki terhes lenne-.-
2011. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, hát a kósza spermák fején vasreszelék van, a petefészkedben pedig mágnes, nyilván odatalálnak akár kilométerekről is. OMG.
2011. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Igen. Miért érdekel, vízben akarsz szeretkezni, vagy mi? Ha ilyesmit nem tudsz nem biztos, hogy szexelni kellene. Hány éves vagy? Fiu vagy lány?
2011. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jó, de ez egy nem éppen túl nagy medence, a strandvíz az pedig egy nagy medencébe van..
2011. júl. 12. 16:48
 5/13 WhiteLabel ***** válasza:
ja de a strandvízben többen is vannak-.-- hüülyekölöööök:D
2011. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
ha nem élvez bele akkor nem lehet gond. egy medencében ugyse talál oda, de nem is marad életben a sprema.
2011. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsére nem, nem tudsz így teherbe esni. Nagy kár lenne, ha szaporodnál.
2011. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

NA ezt elképzeltem vizuálisan.

A medencében pancsikoltok,pettingeltek.A barátod előváladéka a vízbe kerül,és hopp ott van 1 sperma johnny. Johnny lubickol és azt mondja..

-Na ez a víz langyos,és 2 percem van,hogy találjak egy kibassz@tt petesejtet mert különben az életemnek nem lesz jövője..De hoppá NEM LÁTOK!! Hol van az a nő?? merre ússzak? Miért nem mozog a nő,hogy érezzem az áramlást,hogy merre menjek..ÁÚÚÚÚÚÚ ! beleütköztem egy oszlopba..Ja! ez csak egy láb..Na akkor gyorsan tapogatózva megyek felfelé..hátha eljutok a mennyországba..A francba!! Valami elzárja a nyílást..Mi ez a hülye anyag! Még ezen is át kell rágnom magam!! Mindjárt meghalok...Ne már itt vagyok a célnál,és a langyos víz miatt nem leszek életképes...

ÓÓÓÓÓ hogy kitudnám nyírni a hülye kölyköt hogy nem volt rámenősebb...

Ámen..végem van..

Hát jót röhögtem..köszike

2011. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
persze, belefulladnak a vízbe.
2011. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az enyémek mindig visznek magukkal bulvárfelszerelész
2011. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!