Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kamuzza sok pasi ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kamuzza sok pasi ezt? Én gondolkodok h. lyén, amiért zavar?

Figyelt kérdés

Sok pasinak az a 2.-3. mondata ismerkedéskor, hogy "deszép a szemem/arcom/alakom" holott totál átlagos vok.

annyira látom, hogy az egész csak a szexért van, mielőtt az ágyukban akarnának tudni és eldobni.

Nekem sokkal többet ér egy olyan bók hogy "igazán eredeti a gondolkodásmódod/jó a humorod/bírom, hogy mindenről el lehet veled beszélgetni" - és ha v.ki ezzel jön oda, mindjárt van esélye.

de ez, hogy így nézel ki, úgy nézel ki - annyira sablonos, bárkire rá lehet húzni, és felszínesnek is gondolom.


2011. júl. 12. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Válasz:


"annyira látom, hogy az egész csak a szexért van, mielőtt az ágyukban akarnának tudni és eldobni."


Látod, felesleges volt a kérdés.

2011. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Mert ha azt mondanánk, hogy de megbasználak, akkor kiakadnál.
2011. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ezzel nem tudsz mit csinálni, bókolnak és kész:D Biztosan én vagyok idióta, de egy olyan bóknak köszönhetően, mint pl. "igazán eredeti a gondolkodásmódod" én biztosan hosszú percekig nevetnék szegény srácon:D Kedvesek próbálnak lenni, nem tudom, miért liheged ezt túl ennyire:)
2011. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem lihegem túl, csak nem hihető.

mindenkinek ezt mondják, és azt hiszik, majd beveszem?

2011. júl. 12. 18:02
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Azt hiszik, hogy ezzel tudnak levenni a lábadról. A legtöbb lány azért azt tudja magáról, ha okos vagy vicces, inkább a külsejével kapcsolatban szorul megerősítésre.
2011. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Azt hiszik, hogy beveszed, de te túljársz az eszükön;)
2011. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bókol, kedveskedik. Én is szoktam ezt mondani, és nem mindegyik srác csak azért mondja, mert az ágyukba akar vinni, egyszerűen, csak kedveskedni szeretne neked.


26f

2011. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Ti nők felszínesek vagytok, ezért ilyeneket kell nektek mondani. Bár ha jól néz ki a srác, akkor erre sincs szüksége.
2011. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Neked nem hihető ezt tiszteletben tartom, de ugyanúgy igaz az is, hogy ha azt mondaná, hogy például eredeti a gondolkodásmódod, akkor is csak a szexre kellenél neki. Ilyen szempontból pedig teljesen mindegy,hogy mit mond.

2011. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, persze nem minden esetben, de ugyanúgy igaz ez arra is, ha a külsőd dicséri.
2011. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!