Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok, szüleim még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok, szüleim még nem világosítottak fel. Ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok. Szüleim még nem világosítottak fel. De mindig kérdezik h van e barátnőm meg ilyesmi. Nagyon ciki ha ilyen idős korban még nem vagyok tisztában a szexxel. Jó tudok pár dolgot a suliból meg otársaimtól de nem mindet. Azt meg nagyon cikinek érzem, hogy odamegyek apámhoz és csak ennyit mondok" Felvilágosítassz?" vagy vmi ilyesmit...
2011. júl. 12. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:

18 év alatt ezt a kategóriát sem kéne nézegetni....


Amúgy a szüleim engem sem világosítottak fel, majd rájössz mindenre. 12 évesen nem is lehetne minden megérteni. Suliba volt/lesz felvilágosítás, utánna meg majd szinte magadtól rájössz....

2011. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
22%

Nyugi, engem szüleim sosem világosítottak fel.


Amúgy meg 12 évesen még bujocskázni kellene, nem szexre gondolni.

2011. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem se mondtak semmit, mégis megtanultam mindent. De ottvan a net, rengeteg dolog, amik nagyon jól elmagyaráznak mindent, amire szükséged lehet, csak normális forrásokat keress és ennyi.
2011. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lassan a tizenévesek többet tudnak mint a felnőttek. Engem sosem világosítottak fel, még a témát is kerüli az egész család, mégis élem a saját szexuális életemet. Szerintem ez egy jó dolog tud lenni, mert a szülők elfogultak, a legtöbben nem örülnének ha akárkivel összefeküdnél később, pont ezért nem a 100%-ig nyers igazság jutna el a füledig.

16/F

2011. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szamóca.. ***** válasza:

"18 év alatt ezt a kategóriát sem kéne nézegetni...." az ilyen emntalitás miatt van ennyi leányanya... mert vszeg az édesanyjuk is így gondolja, 18 alatt semmi a szexről, a lányka meg nem, aztán felk*atja magát mégis, mert akotont valami lufinak képzeli.


kérdező: mert kérdezni. ne így, hoyg "felvilágosítasz?" hanem amikor ingerek érnek, ami eszedbejut kérdezd meg. jobb ha a szüleidtől teszed, ők tpasztaltabbak. de az is jó, ha egyzser leülsz velük, és elmondod így mint itt

2011. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
engem se világosítottak fel te tudom. am az osztályban a fiúk 12-13 évesek és máson se csak a szexen kattog a z agyuk. 13/L
2011. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

18:32- és ez csak a lány hibája? Hát persze...


Egyébként csak a Szerelem, szex- Szexualitás kategóriát nem szabad 18 éven alul használni, csakhogy szóljak.


Kedves Kérdező!

Gondolkodj el azon, hogy kiben bízol jobban, vagy kitől lenne ezt kevésbé ciki hallanod: apádtól, vagy anyádtól. Ha ezt eldöntötted, menj oda hozzá, és kezdj el vele ilyenekről beszélni. Pl. hogy mikor volt az első barátnője, hogy hívták, mi tetszett benne... Menni fog ez :)

2011. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok és még mindig nem világosítottak fel..

/valószínúleg már nem is fognak:D /

Valahogy kimaradt nekik, de nem is bánom, a suliban úgyis elmondtak mindent.

Mondjuk én 12 évesen még barbiztam a tesómmal..

2011. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"18 év alatt ezt a kategóriát sem kéne nézegetni...." az ilyen emntalitás miatt van ennyi leányanya... mert vszeg az édesanyjuk is így gondolja, 18 alatt semmi a szexről, a lányka meg nem, aztán felk*atja magát mégis, mert akotont valami lufinak képzeli.


igen szamóca, ez a legkönnyebb. "te neveltél így" címszó alatt áthárítani a szülőre. de gondolom aki már szexre vállalkozik, az tud olvasni is, és elég sok óvszer dobozon van "használati utasítás". és ahhoz nem kell nagy IQ....

meg mondjuk ha a kedves gyerek bejár bioszórára onnan egy csomó mindent meg lehet tanulni az emberi szervezetről (főleg a 8. osztályos tananyagba). szval nehogy azt mond nekem h a szülők hibája!

2011. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szamóca.. ***** válasza:

nyilván nem csak a lányokra gondoltam, és nyilván nem csak az óvszerhasználatról szól ez az egész. a biosz óra tök faja, elmondják hogy hogy néz ki a petefészek, meg a here, a részeit is megismerheted, de soha nem fogják elmondani hogy mire kell figyelni szex közben, mit kell csinálni, és hogyan.

nem csak a szülő hibája, azt mondtam az emberi mentalitás vezet ide. nyilván a gyereké is, emellett.

de ha így álltok hozzá, ha minden 15-16 éves ember szexuális tartalmú kérdésére csak fikázást kap, meg hogy menjen homokozni, akkor nem is igazán fogja tudni, hiába érdekli őt.

2011. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!