Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki a nemi szőrzet tiniknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a nemi szőrzet tiniknél?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 15:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
Lánynál szerintem igen, pasinál nem.
2009. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%
Tiniknel meg annyira nem is, de amikor mar nemi letet elsz,akkor az tud lenni.De nem minden pasinal.Van aki szereti,de legtobbjuk nem nagyon. Ha akarsz szorteleniteni akkor ovatosan. Sok szerencset.
2009. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
85%

Egyáltalán nem!

A szőrzetnek esztétikai funkciója is van!

A "kicsit titkolt" rejtekhely sokkal izgalmasabb, mint a nyilvánvaló.

A fazonravágás (izléses és mértéktartó) növeli az esztétikai értéket.

2009. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
nem.
2009. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Amíg nem élsz nemi életet, szerintem nem. ha esetleg tesiórán zavar hogy kilóg, akkor úgy szőrteleníts, hogy csak annyit, ami kilóg a bugyiból. Egyébként meg annál, aki nemi életet él is nagyon különböző. Van amelyik fiúnak tetszik alapjáraton is, van amelyiknek nem.

Pasiknál szerintem nem ciki. Én a szőrös pasikra bukok. 8) Vagyis csak egyre :DD De amúgy erre is az előbbi vonatkozik, van akinek így tetszik, van akinek úgy.

21(L)

2009. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%

Igenis, meg nemis.

Csajoknál szerintem max csak egy kis "borosta", vagy egy szép kis minta (pl. háromszög) fér bele nemi szőrzet táján.

Férfiaknál max csak egy kis fazonigazítás havonta (hogy ne "Erdősödjön" el, hanem maradjon "kaszáló" szerű.

XD XD XD XD)

18/F

2009. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
Ha fazonra van vágva, az nem, de az olyan kiábrándító, amikor kikandikál...
2009. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Ezt a hülyeséget sulykolják a fiatalokba! (mmint, hogy ciki)

Pedig szerintem távolról sem az, sőt!!!

Mielőtt nekem esnének, nem vagyok az olyan dzsungel híve, amit néhány oldalon látni, de a teljesen természetes a természetes.

2009. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is az a szép ha van, legyen az csajnál vagy pasinál. Mondjuk én ezt nem tartom annyira fontos tényezőnek, a nemi élet lehet jó szőrzettel is, anélkül is. Nem ettől fog valaki szeretni vagy nem szeretni.
2009. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem ciki.
2009. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!