Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségemet sikerült rávenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemet sikerült rávennem, hogy egy étteremben lecidázzon az asztal alatt, ezért beperelhet az étterem? Mert nem látná a többi vendég, hogy mit csinál az asztal alatt, mert eltakarná az asztalterítő.

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 22:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
:D:D:D:D Ezért választom én inkább a MC Drive-ot. xD
2011. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 szüszü ***** válasza:
100%
Túl sok filmet nézel.Attól hogy nem látják,még mindenki tudni fogja mi történik ott:)
2011. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglátják és kellemetlenséget okozol másoknak,akkor simán.Én csak simán kiküldenélek,de ha miattatok egy vendégem is lelépne,beperelnélek.
2011. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgymeg közszeméremsértés...
2011. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De nem látnák, mert eltakarná az asztalterítő, ha nem látják akkor meg csak sejtéseik lehetnek.
2011. júl. 12. 22:19
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is közszeméremsértés.
2011. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
A közszeméremsértés az akkor is közszeméremsértés, ha úgy csináljátok nyilvános helyen, hogy nem látja senki...
2011. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Sosem bírtam az ilyen "bevállalós" embereket. Szerintem ez meggondolatlanság egyrészről. Mi van, ha épp egy négy éves kislány leejt egy kanalat és a mindent eltakaró terítő alá les..véletlenül..Ilyenekre nem gondoltok, vagy csak az a lényeg, hogy a szerszám álljon? Nem tudom megérteni az ilyen embereket..bocsi.
2011. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 napietus ***** válasza:
58%

remélem kamu. ha nem, emberi társadalomba sem való egyikőtök sem, nemhogy egy étterembe, ahova mások enni járnak.


remélem visszanézik a biztonsági felvételt, és minimum kitiltanak onnan, de ha lehet, fel is jelentenek.

2011. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Miért? Ezt sokan csinálják Nyugat-Európában.
2011. júl. 12. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!