Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen zene segíthet szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen zene segíthet szerelmi csalódás után?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 00:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lány vagy? korod?
2011. júl. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Az itteni válaszolónak is pont ilyen jellegű témában adtam pár linket nemrég, neked is ajánlom ezeket a zenéket (bár korod / nemed jó lenne tudni :P)



Itt találod a válogatott linkeket (21:16-os hsz):

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. júl. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sum 41 - Crash

Nickelback - Gotta be somebody

2011. júl. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
18 éves fiú vagyok
2011. júl. 13. 00:22
 5/13 Panda Péter ***** válasza:
jazz, blues, soul
2011. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Velem is ez volt 8 nappal ezelőtt...én most értem el hogy jobban vagyok:)

Csak ne legyél egyedül.


18f

2011. júl. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon magányosnak érzem magam:(-Megpróbálom...
2011. júl. 13. 00:31
 8/13 anonim ***** válasza:

Én helyedben vennék bort és mulatós valamint cigányzenéket hallgatnék és jól berúgnék. Máris jó kedved lesz!

Ezt csinálhatod jó gyakran amíg nem találsz magadnak párt!


Nálam bevált!


27/N

2011. júl. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem nincs időm ilyen dolgokra sajnos.Én dolgozom,edzek.:S.Én nem akarok berúgni,mert számomra nincs értelme....Most egy jó ideig nem kell senki sem:(:(:(.
2011. júl. 13. 15:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem most ne érdekeljen az ég világon téged semmi, se a munka semmi! Rúgjál be, járj el bulizni érezd jól magad és keress barátnőt!

Nincs rosszabb annál, mint szomorkodni, búslakodni! Én egy percig se bírnám ki, azonnal tennék a jókedvem érdekében, én belehalnék a szomorkodásba, nagyon nem bírom elviselni! Ne kínlódj, érezd jól magad!!


27/N

2011. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!