Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély arra, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy egy ismert személy a pasim legyen? Megmondom majd, ki lenne az.

Figyelt kérdés
Az interjúkból ítélve nagyon hasonlítunk. Művész, és én is az vagyok, lennének közös témák, a szövegéből ítélve a mellett, hogy vicces, nagyon okos is, sőt bölcs! Még arcra is hasonlítunk, hihetetlen! Szemem ritka, érdekes zöldes szinű, akárcsak az övé. A pici orr is egyezik. Durva, az észjárása is nagyon hasonló, a világnézete is. A humora is. Mintha tesók lennénk :). Ilyen pasira vágyom, de Ő kissé elérhetetlen számomra, túl messze van... Tudom most azt hiszitek, zakkant vagyok, de nem! Csak számomra is érdekes volt olyan rokonlélekre bukkanni, akivel nem csak belül hasonlítunk nagyon, de kívül is. Sztem tökéletes (emberileg mondva) kapcsolat alakulhatna ki két ilyen ember közt. Ám ki tudja, vannak még csodák :). Max elmegyek egy koncertjére ha turnéra indul, hehe :)
2011. júl. 13. 00:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

He-he:)

Sokszor elgondolkodtam, hogy vajon milyen lenne saját magammal együtt élni....Csak 2 személyként. Mennyire szeretném magam, mennyire lenne jó, úgy hogy nem lennénk tudatában persze, hogy egyek vagyunk. Érdekes lehetne pl az is, hogy átérezni a fájdalmat, amit kaptam, adtam másoknak, ugyan így a szeretetet. Látni, hogy más ember mit gondolt rólam, hogyan élt meg engem és én őket.

2011. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Panda Péter ***** válasza:
100%
ha sp-ről vagy fluor tamásról van szó, én felakasztom magam...
2011. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Sok sikert:)
2011. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Én pedig fejbe lövöm magam.Bár ezek a jelzők egyikre sem illenek.
2011. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Neeem, komoly azt sem tudom, mit énekelnek, csak hallottam a nevükről... másról van szó :)

Első válaszoló, nem értem egészen, akkor ezek szerint ugy gondolod nem jó dolog velünk nagyon hasonló emberrel kapcsolatban lenni?

2011. júl. 13. 00:25
 6/37 anonim ***** válasza:
na ki az? :))
2011. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

De jó dolgok lehet, csak elgondolkodtattál, és gondoltam megosztom veled.:)

Teljesen egyformák egyébként sem lehettek. Szorítok neked...

Azt nem mondom, hogy ugorj fel a színpadra:DDD

De keresni kell a társaságát.

2011. júl. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
82%
Justin Bieber??Felgyújtom magam,ha igen.
2011. júl. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Annál azért jobb az izlésem :)
2011. júl. 13. 00:30
 10/37 anonim ***** válasza:
magyar?
2011. júl. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!