Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tüntek a szép, izléses,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tüntek a szép, izléses, csinos nők?

Figyelt kérdés

Megnéztem ezt az oldalt és elborzadtam.De ezek még mindig jo nőknek számitanak , azokhoz képest, akiket élőben látok strandokon.

Mégis hol a fenében vanna a szép, csins, izléses nők? Milyen gusztustalanok ezek a bikinik??

És milyen teste van a többségnek?

Édesanyám 45 éves, 3 gyereket szült, és váltig állitom, hogy csinosabb az összesnél..Komolyan ennyire alacsony itthon a szinvonal?


Itt a link:

[link]


2011. júl. 13. 17:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%

Kifogtál egy extraborzalmas válogatást ... ;-)


Nem csak ilyen csajok vannak.

2011. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég... és ezek nem elrettentésnek vannak? Nem néztem végig mondjuk, de elég is volt. És én még azon aggódtam, hogy nem barnulok eléggé, és ezért hülyén nézek ki bikiniben...
2011. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:

áhhh jesszusom ez tényleg nem a legjobb válogatás:S

Habár nem mondom, hogy tökéletes az alakom de ízlésem az még van...:)

2011. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te egy szuperpasi vagy,fantasztikus testtel.:))
2011. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

wow jobb teste van mindegyiktől? én akkor iszonyú irígy vagyok rá :P mi a titka? komolyan érdekelne

szerintem ezek a lányok/nők átlagosak. nem undorítóak de nem is szebbek különösebben.

2011. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Nekem pl az volt a bajom velük, hogy ők nem tudják, hogy milyen az alkatuk, vagy nem tudom... és így nem annak megfelelően öltözködnek... mondjuk az a b betűs nevű bikinifelső mindenkin nagyon béna volt. Meg sok bikini önmagában is ízléstelen. 2. voltam.
2011. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Mi olyan szörnyű rajtuk? Átlagosak.
2011. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Igen, a fürdőruha választosokon nagyon ki voltam akadva..egész egyszerűen botrányos.
2011. júl. 13. 18:24
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

már bocsi de ettől tart itt a világ..

mindeki mással foglalkozik de magára nem jut elég ideje

nekem nincs bajom velük nem az én ízléseim a ruhák,van benne pár mondjuka mit simén felvennék pár egyszerűbb

de miért baj ha valaki olyat szeret hordani amiben kitűnik a többi közül? jobb érdekesnek lenni mint átlagosnak valószínű ezen az elven vannak

+ a testük sztm pont jók átlagos

2011. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
69%

A divat változó, de ezek itt átlagos lányok. Aki ezek közül nem tud választani, az tosszon kecskét... :)

Esetleg Naomi Kapdelt, ha van rá módja, vagy Hordágy Évát.

2011. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!