Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikünk a normális? Vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünk a normális? Vagy én túl konzervatív vagyok? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Vagyok én. 19 évesen és szűzen. Eddig két fiúval randiztam. Az elsőbe teljesen belezúgtam, de ő szakított. A második srác második randin le akart fektetni, mert azt hitte, hogy én is egyéjszakás kalandot keresek. Mivel eléggé hülye voltam megengedtem, hogy levegye a pulcsimat, de top, melltartó, nadrág maradt. Akkor megálljt parancsoltam, mert nem így képzeltem el az első alkalmat. Utána még ezért is lelkiismeret furdalásom volt. Párszor még randiztunk, de nem jött össze a dolog, szóval itt vagyok 19 éves fejjel minimális tapasztalattal.


Második "páciens". 19 éves lány, aki minden hétvégén legalább egy-két sráccal csókolózik diszkóban. Most már ez nem elég neki, és viszket neki, ezért múltkor hazakísért egy srácot, lesz*pta, de azt mondja nem történt semmi más. Következő héten egy parkban megdugatta magát egy másik sráccal. (Így vesztette el a szüzességét.) A nevükre nem nagyon emlékszik.


Na most az osztályban elég szép háború robbant ki arról, hogy most melyikünk a normális. Mert annyit tudnak rólam, hogy én még szűz vagyok annak ellenére, hogy már randizgattam, a másik csajról meg tudnak mindent, mert ugye a srácok teregettek elég keményen, és a csaj sem tagadta le a dolgokat. Már mind a ketten kaptunk hideget-meleget. De én minden érv ellenére úgy gondolom, hogy én még mindig normálisabb vagyok, mint ő. Vagy túl konzervatív vagyok? Szerintetek?


Előre is köszi a válaszokat!


2009. márc. 31. 19:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

hát a másik csaj nem normális. ebben biztos lehetsz :D

a szüzességed a tied. akkor adod oda egy férfinak amikor akarod, és amikor jól esik. nehogy ez miatt rosszul érezd magad! én mondjuk 16 vagyok, boldog párkapcsolatban, már nem vagyok szűz. de sose feledd, hogy ez a te döntésed, és a következmények is a tieid..

2009. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten hülyék vagytok!Na jó...te normális vagy és így tovább,ne engedd midnenféle jött ment idiótának hogy te legyél az "örömforrásuk".
2009. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
lehet,hogy kicsit konzervatív vagy,de én is hasonlóan gondolkodom ezekről a dolgokról mint te.Én rád szavazok ;)!
2009. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy túl konzervatív csak éretebb gondolkodású!!

Ne foglalkozz azzal hogy ki mit mond, az első éjszakád amit egy fiúval töltesz az legyen tökéletes.

Amásik csaj meg csak egy ribanc, ne akarj rá hasonlítani!!! Nem ér meg annyit senki véleménye hogy már csak azért is elveszítsd a szűzeséged!! Várd meg azt akibe beleszeretsz és ő is szeretni fog!! Vele feküdj le.


F/18

2009. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon is jól döntöttél. Miért kéne csak azért lefeküdnöd valakivel, hogy ne legyél szűz.. ez hülyeség és egy életre megnyomoríthatja a szexuális életed. Szerintem nem vagy konzervatív, csak használod az eszed.


A másik lány viszont vessen majd magára. Ha elkap valamilyen fertőzést vagy ott lesz neki a gyerek, amit egyedül kell felnevelnie, akkor majd nézegethet.


Ne foglalkozz azzal ki mit mond. Aki lenéz Téged a hozzá állásodért, az a nem normális.

2009. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés.

Szerintem mind a ketten jók vagytok.

Azok a fiúk, akik igazi szerelmet várnak el, hűséget, őszinteséget, azoknál csak Te jöhetsz szóba. :))


Akik meg csak az egy éjszakás kalandokért élnek, és szeretik a bevállalós nőket, akik nem riadnak vissza attól, ha bekel kapni a kukit, azoknak természetesen a második.


Nekem a leírtak után te jobban is tetszel :))

Utóirat: Annak a másik csajnak vagy nemi betegsége, vagy gyereke, vagy abortusza egyszer biztos hogy lesz... már nem lesz nagy szám... akkor TE veszed át a hatalmat!


A szexhez szív is kell, nem csak ész.

2009. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

mindenkinek más a normális

a te baráti köröd jó esetben téged fog támogatni, az övé pedig őt

szerintem az a normális, ha vki elveszíti a szüzességét, amikor annak szerinte eljött az ideje, ami nekem pl egy párkapcsolatban képzelhető el, ami jól alakul :)

én a túl prűdségtől is hülyét kapok, meg a feltűnési viszketegségtől is ilyen téren... én az arany középútra esküszöm, ahol az ember otthon lehet ribanc, a barátjával, kiélhetik a szexuális vágyaikat, és élhetnek együtt szerelemben, boldogan

persze biztos az se feltétlenül abnormális, ha vki sok mindenkivel kipróbálja.. esetleg elsőnek se szerelemből, de nekem így történt, így a másikról nem tudok nyilatkozni részletesebben.. amíg őt ez nem bántja, ez végülis.. normális :) szerintem.. majd ha 20 évesen kattan be h húha, ezt nem így kellett volna, akkor talán belátja, h jobb lett volna máshogy:D


minden relatív

ha téged pl kiközösítenének,csúfolnának emiatt, az lenne abnormális igazán

2009. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
én rád szavazok
2009. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az én barátaim természetesen engem támogatnak, az ő barátai őt, de vannak akik sehova sem tartoznak, de véleményük van a kérdésben, és hát eléggé megoszlanak. Kíváncsi voltam, hogy mit gondoltok erről ti, de akkor azt hiszem megnyugodhatok, hogy nem vagyok én sem hülye. (Ja és senki ne értsen félre, eszem ágában sincs apácaként élni, csak nekem a szex a kapcsolathoz tartozik, és még nem sikerült olyan párkapcsolatot kialakítanom, ami erre megérett. Persze, ha lesz egy szerető párom, akkor semmi akadálya a dolognak.)

2009. márc. 31. 19:47
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a normális.
2009. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!