Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet tőle valami bajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés
Vágtam fanszőrömet amikor az ollóval belevágtam egy kicsit, ne úgy képzeld el h a felét levágtam hanem csak van rajt 1 kicsi seb, hogy kaphatok el valami betegséget??
2011. júl. 13. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
hát az az olló múltjától függ..:D
2011. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát lehet h amputálni kell
2011. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az ollótitisz az egy nagyon súlyos betegség minnél hamarab mutasd meg egy orvosnak.
2011. júl. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
tényleg függ az olló higiéniájától...és a többi "körülmény" tisztaságától is...szerintem így utólag tisztítsd meg intim lemosóval vagy kendővel...ha érzed hogy valami nincs rendben akkor valami fertőzésszerűt sikerült szerezned..megelőzésképp egy kamillás ülőfürdő is segíthet bár ez már lehet hogy túlzás...mindenesetre ügyelj az intim higiéniára amíg meg nem gyógyul...
2011. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!