Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vok 1 karcsu alkat, ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vok 1 karcsu alkat, ha ez zavarja a pasit akivel vok azt honan vexem exre? O nem monja, nem is celoz ra, de biztosan csak nem akar bantani. Nekem naon ciki ha 1ut vagyunk es mar nincs ami takarjon. Velemeny? Tanacs?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
az arc kifejezése amikor meglát ... abból lehet következtetni hogy akar-e ...
2011. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve olyan pasi van veled, akinek így is tetszel...azért egy olyan, aki mondjuk nem szereti a teltebb lányokat, le tudja vágni ruhán keresztül is, h milyen alakod van, és miért foglalkozna veled, ha nem kellesz neki?
2011. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10 évesen ez legyen a legnagyobb problémád..
2011. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RaksashaGirl ***** válasza:
Őmm.. Az "x" helyes kiejtése "ksz".. Tehát akkor hogyan vekszem ekszre.. Őszintén gratulálok hogy értesz a betűkhöz. xD De ha így írsz, akkor remélem tényleg csak nem bántani akar. xD
2011. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem ez a hülye írás jobban idegesítene...

Alapból nem jönne össze veled olyan, aki ezt ne tudná elfogadni. Én úgy látom, téged jobban zavar ez az egész, mint ahogy a barátodat zavarhatná.

2011. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyen nehéz rendesen leírni a szavakat?
2011. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahol ő van, biztos meghúzták az IQ limitet. 80. (Felső határ.) Meg a Magyar Helyesírási Szótárral fűtenek. :)
2011. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!