Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ez mennyire ábrándítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez mennyire ábrándítana ki benneteket?

Figyelt kérdés

1.,

[link]

2.,

[link]


2011. júl. 15. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a 2 képen ugyan az a lány van.Biztos lapátra tenném.Amúgy sem szeretem ha egy lányon sok a smink.A természetes szépség sokkal jobb
2011. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez, nem két külön ember? Nah jó, nem. Az első mindenképpen jó, ha muszáj akkor muszáj kifesteni magad, bár én utálom a vakolatos mű nőket, de itt egyértelműen az első kép a nyerő.
2011. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a lány szerepel a két képen :)
2011. júl. 15. 14:33
 4/11 anonim ***** válasza:
mennyi a szecsuáni?
2011. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez felér egy átb@szással. A harmadik képen meg tuti p*cse van.
2011. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jujj..én lány vagyok de ez nagyon brutál.Ha fiú lennék nálam ok lenne a szakításra.

Én is sminkelem magam,de azért felismerhető vagyok reggel is:D

2011. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát igen. Ez azért durva. Ismerek egy lányt, aki szintén felismerhetetlen smink nélkül. Szobatársam volt, és mikor először találkoztunk, meg is jegyeztem, hogy milyen szép arca van. Aztán este lemosta...mint valami beteg, úgy nézett ki.
2011. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem ugyanaz a két lány

az egyiknek van piercingje a másiknak nincs

2011. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó arról halottál már,hogy a piercinget ki lehet venni?
2011. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

azért a két képen máshogy tartja a fejét is! szóval a másodikon bengább feje van.

nem ábrándulnék ki, mert alapból nem tetszik a lány. mégpedig azért mert hombár nagy feje van, sminkkel és anélkül is...

2011. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!