Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pillantás hatalma? Hogy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pillantás hatalma? Hogy is van ez uraim?

Figyelt kérdés

Főként férfiak válaszát várom, de természetesen a hölgyeknek is örülök. Írjatok kort is kérlek, ha nem probléma!


Szerintetek van jelentősége annak, ha többször is mélyen a férfi szemébe nézek (mert nagyon kedvelem), és ő szintén azt teszi?

Ha zavarban vagyok és ide-oda pillantok, akkor ő is.


Ő is kedvelne? Mit gondoltok erről?


2011. júl. 15. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, van jelentősége.


Szerintem kedvel, de csupán ennyi alapján nehéz bármit is biztosra mondani. Sok mindentől függ a dolog.

27/N

2011. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy vonzódik hozzád kérdés hogy mennyire?!
2011. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Érzem is, de azt hittem tévedek, mert nem lép a tettek mezejére, pedig sokat beszélünk, csak túl keveset találkozunk személyesen. Telefon...


Napi szinten hónapokig, most meg 2 hete alig hallok róla, egyszer felhívott, hogy majd elugrik hozzám. Még nem ért ide. :(


De mit is jelent a mély pillantás? 3-4 mp egymás szemének bűvlése már az, nem de? Úgy vélitek ez szinte biztos jel?


Én úgy érzem, nagyon is kedvel, én is őt, tudja is, de mégsem tesz semmit, hogy előre lépne..

2011. júl. 15. 23:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét félnél sokat jelent az egymás szemébe vetett mély pillantás. Ha ő nem lép, akkor lépj te!
2011. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha van pupilla tágulás (és nem a fényhiány miatt), akkor tetszel neki.


Ha ő nem lép, akkor lépj te. Adj valami jelet, hogy szabd a pálya.

2011. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Max akkor van hatalma ha néma vagy és a pasinak elmorzézod pislogással hogy "jól látod, C kosár, szex, most, gyere"
2011. júl. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De milyen egy emberi szem pupilla táguláskor?


Ki nézi ezt? :) Nem próbáltam még. :) :)


Úgy néz rám, hogy a szeme szinte mosolyog, gondolom ez jó. Kapott már jeleket, sőt, tudja hogyan érzek. Nem tudom mi baja, hogy így viselkedik. Bár elég bátortalan tud lenni néha, nehezen dönt.

2011. júl. 16. 09:14
 8/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=xDK84mP5ZAw


[link]


Senki sem nézi tudatosan. :)

2011. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!