Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok se vékony, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok se vékony, se kövér, hanem közte valahol, tegnap kérdeztem is a barátomat, h elég jó-e ez igy, és mondta, h igen. Csak betrippelem, h nem mondott igazat?

Figyelt kérdés
nem akarok képet felrakni, inkabb csak körülirom.. van mellem, fenekem, derekam, meg combom is.. tehát nem vagyok gebe.. természetesen, mozgok, most is 10 órákat dolgozok, pincérnőként, mint nyári munka.. csak érdekelt, h baj-e ha vki nőiesebb? a baratom mondta, h nem érti, h mi bajom van magammal, nem mondhatja h kövér vagyok, de még csak azt se h husis.. akkor nincs gond, ugye? az előző pasimnak voltak bunkó beszólásai, lehet, h csak a múlt kisért?
2011. júl. 16. 12:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
61%
nekem van hajam, van fülem, van szemem, van fas.zom!...-.-
2011. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Hogyha a fiúdnak nem hitted el azt, hogy nincs veled semmi baj, akkor miért hinnéd el vadidegeneknek az internetről?
2011. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
csak megerősitésre van szükségem.. első, nem kell bunkózni, tudod, h h értem
2011. júl. 16. 12:30
 4/31 anonim ***** válasza:

van melled feneked derekad meg combod ... mért kinek nincs ?:D [amputálást le számítva]


am egyén függő előző pasid paraszt volt nem jöttél be neki az újnak igen ennyi


19F

2011. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

mert a vad idegennek nem mondta el h angol vér folyik az ereiben márpedig az angol nő bárhonnan nézzük is olyan mint 1 ló :D


19F

2011. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
ezt igy mondják.. ha vkinek nincs melle, akkor az azt jelenti, h kicsi, mit értetlenkedsz mááár áááá.. de ha nem jönnék be neki, akkor nem velem lenne, nem?
2011. júl. 16. 12:32
 7/31 anonim ***** válasza:

igen ?:D én úgy szoktam mondani h kicsi nem úgy hogy nincs de háááááát ez van


akk nyilván nem lenne veled am meg


a magyar pina világmárka :D


19F

2011. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, biztosan nincs veled baj. :) Szép, nőies alkatod lehet a leírtak alapján. :)

15/L

2011. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
és akkor hol itt a probléma?
2011. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

ott h melle van önbizalma meg nincs :D ez esetben meg fölöslegesen mondja akárki h hülyeséget képzel be


19F

2011. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!