Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb módszer, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb módszer, hogy elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy lány és úgy érzem (gondolom, látom, tapasztalom) én is tetszem neki. Namármost, elszeretném neki mondani, mit érzek. Átírtam egy dal szövegét olyanra, ami elárulja az érzéseimet. Gondoltam rá, hogy elküldöm neki Facebook-on. De aztán az is eszembe jutott, hogy lehet, hogy jobb lenne személyesen elmondani neki. Szerintetek melyik a jobb megoldás (már ha lehet ezt a szót használni)? Minden választ előre is köszönök.
2011. júl. 16. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
szemelyesen.
2011. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
személyesen:) facebookon bármit is kezdeményezni ami ilyen személyes dolog lenne v szakítani egyenlő a bunkósággal! Jobb személyesen, úgy legalább látja a rekacióidat, érzéseidet.
2011. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Facebookot felejtsd el, semmi romantika nincs benne.

Nekem annak idején írt egy srác egy levelet/verset.

Valahol találkoztam vele, aztán a kezembe nyomta. Mondta, hogy ha hazaérek, akkor olvassam el.


Nekem ez nagyon imponáló volt;)

2011. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
személyesen és egyélelött zsiros kóbászt
2011. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az átírt dalszövegedet szerintem ne személyesen mondd el neki.
2011. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És hogy mondjam el neki? Csak álljak elé és 'Hé tetszel nekem!' (Persze nyilván nem így csak jó volt leírni.) Szóval álljak elé és mondjam meg vagy célozgassak rá? Bocsi de tényleg nem tudom hogy kéne.
2011. júl. 16. 15:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért kell feltétlenül elmondani?Az iszonyat béna...Találkozz vele kezd el simogatni a karját csókold meg és kész
2011. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

melyik dalt írtad át?

mit írtál át rajta?

2011. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kérdés, mennyire vagy félős, mind a két megoldás célba érhet.
2011. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mutatkozz be és hívd el egy italra, kávézni, fagyizni stb. Ha tetszel neki elmegy veled, ha nem akkor meg úgyis mindegy.
2011. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!