Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy lánynak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lánynak az szégyen és megalázó ha orálisan kielégít egy fiút? Legtöbb lány szerint igen szerintetek igen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

kinek mi a véleménye :S nekem ez nagyon nem teccik :S

ha ilyne kerülne a sor,megnem csinálnám a srácnak soha !!

most az izélik h jaj most ezt mondom de később máshogy vélekedem

hát én biztos nem fogok ilyet csinálni

megharagszik,megharagszik,gusztustalannak tatom

ez csak az én véleményem

2011. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 misssalexa_ válasza:

Ez a kérdés a bőr- és hajápolásban? Hm... :D

Egyébként meg mindenkinek a magánügye, hogy mit tesz meg a négy fal között azzal, akit szeret. különbözőek vagyunk, ahány ház, annyi szokás.

2011. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem megalázó,de valahogy olyan érzésem van hogy ő irányít,amit szeretek. fordított esetben nem szeretem, amikor a pasi elégít ki engem orálisan, nem fizikai dolgok miatt,csak kicsit ugy érzem mintha megalázó helyzetben lenne
2011. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Régen én is megalázónak gondoltam, főleg ha a srác még fogja is a csaj fejét, meg húzza kicsit a haját.. Most már imádom csinálni, és ha közben beletúrnak a hajamba, az nagyon beindít..:D 17/L
2011. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 RaksashaGirl ***** válasza:
55%

Hah. Unokatesóm pont ezt mondta, hogy fúj, meg undorító, aztán meg részegen szó nélkül megcsinálta xD

Amúgy szerintem nem megalázó, és még csak nem is undorító. Ha nem fürdik a pasi, akkor én se venném a számba, az fix, de mivel egy normálisan tisztálkodó párom van, örömmel megteszem. :) Nagyon izgató tud lenni, ha látom és hallom hogy élvezi ;)

Az meg hogy megalázó: Miért lenne az? A fiúnak megalázó ha orálisan elégít ki egy csajt? Szerintem nem. Akkor megalázó és szégyen ha erőszakkal tennék meg mondjuk egy buliban. De ha a barátod finoman teszi ezt veled, akkor egyáltalán nem az. Plusz a megalázót le is rombolom: Mi az hogy megALÁZÓ?? Gondoljatok csak bele. A pasi legnemesebb szervét tartod a fogaid között. Egy mozdulatodba telne hogy megcsonkítsd szegényt egy életre. Ez hogy lehetne már megalázó? Pont hogy akkor a ti kezetekben van az irányítás csajok!!! xD Ha áll a pasi és te térdelsz előtte, akkor még ő is "belenyúlhat a dolgokba, de ha az ágyon fekszetek, akkor teljes mértékig a nő az "úr".. :)

Tehát röviden az én válaszom: SZERINTEM NEM

15/L

2011. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
én 18 éves fejjel azt mondom, hogy simán megcsinálnám, ha szerelmes lennék belé. ha belegondolsz, hogy ő mennyire élvezi, akkor te is tudod élvezni a dolgot..
2011. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nem értem miért lenne ez megalázó.. :/ én szeretem, már csak azért is, mert jó örömet szerezni a partneremnek :)

20/L

2011. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen természetes és egyáltalán nem megalázó bár ismerőseim közül páran undorodnak tőle nem értem miért...
2011. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 RaksashaGirl ***** válasza:
Sok lányt az "riaszt" ám el, hogy ugye a pasik ott pisilnek is. :D (a 15/L voltam) Azért is mondtam ezt a tisztálkodásos dolgot. :)
2011. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is sokáig undorodtam tőle, és hasonlóan éreztem, ahogy te. (Nagyon sokáig éreztem így, kb 22-23 éves koromban változott ez csak meg) Viszont, amikor igazán szerettem valakit, és rájöttem, hogy mennyire örömet okozhatok neki ezzel, akkor már élveztem is, és nem volt egyáltalán megalázó. (És, nyílván, tisztálkodás után csak...) De, azóta sem teszem meg feltétlenül, és nem szeretem, ha 'kényszeríteni' próbálnak...Vagyis, csak akkor csinálom, ha nekem kedvem van hozzá, de ugyanúgy nem várom el a páromtól, hogy orálisan kielégítsen, csak ha szeretné csinálni, és nem gondolom, hogy így megalázó bárki számára is. Szóval, ha egy jó kapcsolatban vagy, ahol szeretitek és tisztelitek egymást nem szégyen és nem megalázó, hanem kölcsönös örömforrás.
2011. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!