Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? Többet érez irántam, mint barátságot?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már régóta ismerjük egymást, szinte mindent egymással beszélünk meg. Egy pár hónapja viszont elég furán viselkedik velem, állandóan egészen közel hajol az arcomhoz, amikor beszélgetünk, és egy csomószor mondja nekem, hogy szeretlek (többször, mint a pasijának), de ezután általában jön egy félperces szünet, és utána picit kétségbeesetten bizonygatja, hogy de csak mint barátot. 18/F
2011. júl. 16. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy, ha ebből nem vetted le azt, hogy IGEN, többet érez.
2011. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, bizony, igen!
2011. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegény pasija.
2011. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha velem csinálná ezt a kiszemeltem....
2011. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lépjél ne tökölj! Max kapsz 1 pofot, de egyszer élünk ;)
2011. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van pasija, de veled csinálja ezt? Na ez is egy ingatag kis k.rva, aki ki tudja hányszor k.rt már félre. Ha hosszútávra tervezel vele, jobb ha elfelejted.
2011. júl. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Utolsó válaszoló: egyáltalán nem kurv@ a szóban forgó lány, csak simán nem működik jól a kapcsolata a pasijával. Amúgy meg egyszer sem csalt meg még senkit.
2011. júl. 17. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!