Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik valahol a világon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik valahol a világon swinger strand?

Figyelt kérdés
ùgy értem hogy olyan nudistastrand ahol az se gond ha sexelsz :)
2011. júl. 17. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem létezik, de léyegében minden strand ilyen, főleg azok, ahol van néhány bokor is.
2011. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

-.-"

köszi,ezt én is tudom,de én olyanra gondoltam ahol gond nélkül lehet csinálni dolgokat :)

ès nem kell attól tartani hogy lebukunk

2011. júl. 17. 11:16
 3/4 saratoga válasza:
Létezik, viszonylag közel is. Az egyik ilyen a Punta Križa, Horvátországban, Roviny város közelében, ahová százassával érkeznek a turisták csak azért az egy dologért. Fürdőszezon alatt mindig vannak látogatók. A másik "közeli" Ada Bojana Montenegróban, ahol a 3km homokstran első 150m-eré nem szoktak szexelni de a többin igen és az esti partikra a kunyhókban, kis plakátokkal hívják az érdeklődőket a vendégek. Ami messzebb van az Cap d'Agde, Franciaországban, ott nem voltam de olvastam és néztem a videókat. Ez lehet a szvingerek eldorádója, annak ellenére, hogy néhány évvel ezelőtt rendőri felügyeletet vezettek be, ami megbukott projekt lett és ismét mindenki azt csinál, amihez kedve van. De általában szinte minden nudistastrand részében van ilyen hely, megfelelő időben, ahol rendszeresen találkozgatnak akik nemcsak napozásra vágynak. Ez a helyzet magyarországon is,csak körül kell nézni a társkereső oldalakon.. pl. goldengate.hu
2015. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 grogrum válasza:
Igen. ;)
2018. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!