Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötletnek tartjátok? L/15

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötletnek tartjátok? L/15

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem csütörtökön msn-en. Azt mondta hogy már nem tud úgy szeretni mint régen, valami megváltozott benne.


Viszont még kb 1 hét múlva lesz egy találkozásunk hiszen kértem hogy ott mondja a szemembe hogy ezt akarja. Reménykedem hogy meggondolja magát, hiszen elmondta hogy benne az előző hétvégén tört meg valami. Szóval élőben még elmondanám hogy mennyire szeretem, és ha ő is így érez kezdjük újra. Szerintetek érdemes ezt csinálni?


2011. júl. 17. 10:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
NEM
2011. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2011. júl. 17. 10:50
 3/19 anonim ***** válasza:
ha úgygondolod, egy próbát megér
2011. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
meg lehet próbálni. vesztenivalód úgy sincs. szurkolok, hogy sikerüljön :)
2011. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Azért,mert nő vagy és legyen tartásod.

Én nem aláznám meg magam,hogy a szeretetéért könyörögjek.

És hosszútávon semmi értelme.Majd jön más,aki szeretni fog.

2011. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Most 19 vagyok és velem is volt egy ilyesmi történet. Énis akartam találkozni és nem ha nem is folytatni de legalább megtudni hogy mi miért történt. Végülis belement a lány és bár az elején nem akart megnyílni a végén elmondta hogy mivan. Persze kiderült hogy más pasi van a dologban, de egyáltalán nem haragudtam rá mert őszinte volt és amúgyis már szakítottunk. Szerintem csak így van értelme az ilyen utolsó találkozásnak ha hagyjátok egymást teljesen őszintének lenni, további célok nélkül. Ha valaminek alakulnia kell úgyis fog alakulni, de legvalószínűbb hogy "csak" tisztázni tudjátok a dolgokat.
2011. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát, te tudod. Én eddig 2x vagy 3x bonyolódtam újrakezdésbe. Egyszer sem sült ki jó belőle. Kívánom hogy neked ne így legyen.

16/F

2011. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Smartguy86 ***** válasza:

De van veszíteni valója! Még jobban megalázza magát a fiú előtt. Semmi értelme! Kérdező, én a helyedben már nem is találkoznék vele többet. Nem érdemli meg, és te sem érdemled meg, hogy kicsináld a saját önbecsülésedet. 15 éves vagy, találsz majd még ezer meg ezer fiút, akik talán tisztelni is fognak... Ez a kis kaland semmiség volt ahhoz képest, amilyen boldog még lehetsz ezután.


Tanulság: egy kapcsolat, ami véget ért, már soha nem lesz olyan, mint előtte. Maximum akkor, ha a két fél megalkuszik, és hirtelen ködbe burkolja magát a másik hülyeségei felé. De az nem lesz szerelem. Az pokol lesz...

2011. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy kell a tartás. De még úgy érzem megérdemel egy próbálkozást ez a kapcsolat.
2011. júl. 17. 10:58
 10/19 anonim ***** válasza:
hát. lehet megfogja ha nagyon jól megvoltatok és szerettétek egymást lehet hiányozni fog ez neki. egy próbát megér le ne mondj. csak ha mégse akk remélem nem fogsz csalódni
2011. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!