Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szex magyarított szó. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex magyarított szó. Miért írják egyesek s-el?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 18:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezek mögött az írásmódok mögött csakis az INTERNET áll! A rövidítések mint például vok és társaik is hozzájárulnak ehhez. na meg az internetre már minden falusi tudatlan emberke felszabadul (hozzáteszem én is falusi vagyok, de sokan vannak akik igazán tudatlanok mégis pötyögnek az internetre), és hát ezt látja a sok ember és van aki átveszi ezeket az írásmódokat (főleg a fiatalabb korosztály). Egy idő után talán átalakul a nyelv megint, és sajnos ezek lesznek a helyesek...
2011. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A szex s-sel írása mondjuk nem csak a fiatalokra jellemző, az idősebbek is sokszor helytelenül írják. Főleg akkor tudok tőle a falra mászni, ha még szóösszetételben, toldalékolva is így írják, pl. bisexuális. Ááááá.
2011. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ezt egy "lájkolós" honlapon találtam egy ismerős által(kiemeltem a lényeget-.-""): "fiú: -na most megyek, majd besz szia. (ha még MARADNÁK kijönne BELÖLLEM a fájdalom....és a végén még bocsánatot kérnék.nagyon szeretleeek)" naeztényleg durva:/
2011. júl. 18. 12:35
 14/15 anonim ***** válasza:
Na azért te se írsz ám helyesen..:P NAEZTÉNYLEG durva?:D
2011. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ez a billentyűzet hibája c: az lett volna hiba, ha télleget írtam volna...
2011. júl. 18. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!