Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Ti mivel/hogyan szoktáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Ti mivel/hogyan szoktátok izgatni a popotokat? Mit lehet feldugni csak ujjazni lehet?

Figyelt kérdés
Néha úgy maszturbálok hogy közben kicsit újjazom magamat és jól esik, HETERÓ vagyok!!!!!!!! De nagyon jól esik és ha csaj csinálja az még jobban :) Mit lehetne feldugni?? Ami itthon is meg van??
2011. júl. 17. 19:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

persze azt mondják jó cucc de : ha normálisan el akarod érni akkor ahhoz az ujjad kell lévén nem nyíl egyenesen van a prosztatád [biosz óra 8. osztály] ami meg hát .. :D nincs raktáron latex kesztyű így részemről felejtős


19F

2011. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 szamóca.. ***** válasza:

valóban érdekes hogy egy lány fenekénél nem jut eszetekbe, hogy az is sz*ros ám...:D

így már rögtön egyirányú utca, meg kakás, meg mindenféle undorító...


amúgy sztem azt dugsz fel amit akarsz, csak vigyázz ne maradjon benned...:D

2011. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 3rdeye ***** válasza:
hogy a pedof1l, gec1t izzadó szülészorvos b_szott volna rátok a szikével
2011. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
anyádat már próbáltad?
2011. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Konzervet kukoricát pop-cornt ventillátort szoktam feldugni és hülye a kérdés
2011. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
szempillaspirál a leg alkalmassabb:)
2011. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Én is szoktam, de emiatt még senki sem b*zi! Én csak ujjal vagy szemcerkával szoktam. Persze nem tövig! Aki meg itt pfujol, az pedig még nem próbálta! Ajánlom mindenkinek! :) Ja, és tényleg nem kell nagy dolog... Csak erre figyelj, ilyen ne forduljon elő: (xD :O)

[link]

2011. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 szamóca.. ***** válasza:

most elgodnolkodtam...

fiú válasza: szemceruzát dugdosok a seggébe. lehetséges opciók: a srác...


1. b*zi

2. a barátnője szemcerkáját dugdossa a s*ggébe

3. az édesanyja szemcerkáját dugdossa a s*ggébe

4. a nagymamája szemcerkáját dugdossa a s*ggébe

5. mindegyiket.

6. külön erre a célra vett szemcerkát (áh.)

7. goth/dark (nem hiszem)


...lehet szavazni. (és akkor nem mentem olyan messzire, hogy mi van ha édesapa vagy nagypapi tart magának otthon szemcerkát)

2011. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Mindenkiével egyszerre. xD
2011. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

enis hetero vagyok,de en ugy szoktam hogy bemegyek a wcbe,letolom a gatyámat,becsukom az ajtót,majd keresek egy wc kefét ami nem vastag,leteszem a kefét,kicsit verem a farkam,majd elkezdem a nyálamat termelni,aztán rászopok az egyik ujjamra,benyálazom a segglyukamat,feldugom az egyik ujjamat lassan,majd a másikat és utána leguggolok és szépen beleerezkedem a kefébe lassan,óvatosan,közben persze verem a farkam és ha már kitágult jól meglovagolom,aztán van hogy tövig beleülok a kefebe es nagyon jo,van hogy 2metert ellövök utána

probaljatok ki:)

2014. nov. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!