Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert neznek meg ennyire meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert neznek meg ennyire meg a 40es ferfiak is? 16/L

Figyelt kérdés
En ettol olyan hulyen erzem magam...Azt se szeretem ha velem egykoruak megbamulnak.Ezt meg plane.Nem ertem miert csinaljak,kb a gyerekuk lehetnek...olyan is volt mar tobbszor is hogy utanamszologattak meg volt hogy utanam is jottek.Pedig egyaltalan nem oltozom kihivoan,sot.pont azzal szoktak piszkalni hogy tul fiusan oltozkodom
2011. júl. 18. 21:39
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Nem sikítani kell, hanem kiabálni, hogy érthető legyen mindenki számára: "Mit akar tőlem! Hagyjon békén! Perverz állat!" Sikításra nem figyelnek, csak az elhangzott mondatokra ... ha meg valaki "pedofilt" foghat manapság az nagy kihívás! :-P
2011. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Nos,ez valoban meggyozobbnek tunik a visitozasnal :) Egyebkent koszonet mindenkinek aki eddig valaszolt :)
2011. júl. 19. 00:59
 33/35 anonim ***** válasza:
én nem vagyok a legvékonyabb csaj ,de azt mondják h jó formás... meg hosszú göndör hajam van. engem is megnéznek az idősebbek de én beszólok h anyukádat nézzed b@zdmeg:) ez bejön(:
2011. júl. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Az utolsónak elismerésem. :D


Úgy értettem hogy munkás emberek, hogy... szóval nem általánosítom a munkás embereket, mert családomban is vannak, és rendesek, de általában egy csapat árokásó szakmunkás nem bírja ki, hogy ne szóljon oda valamit, még ha annak értelme sincs.

Különben a velünk egykorúak egész nap az iskolában lányokkal vannak körülvéve, azok a szemük sarkából megnéznek, de (lehet csak engem :() de azok nem szoktak bámulni.

2011. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Utolso: en is azt tapasztalom hogy a velunk egykoruak nem bamulnak ugy...az meg hogy odapillant meg belefer :)
2011. júl. 22. 13:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!