Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyk-s lányok többsége. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyk-s lányok többsége. Ti mért szidjátok ezen az oldalon azokat a lányokat akik szeretnek jól kinézni? Mondjátok már meg légyszi.

Figyelt kérdés
Példa:Épp az előbb kérdezte meg valaki hogy leepilálja-e a karját.Erre valaki egyből ugrott,hogy milyen már "mert csak a plázamacák csinálnak ilyet pfffff." Vagy ha például valaki sminkeli magát,nektek az se tetszik szegény csajt meg letámadjátok.Igen volt már egy kérdés amit én írtam ki.Megkérdeztem,hogy a fiúk szeretik-e ha egy lány sminkeli magát.Erre nekem támadt vagy 6 csaj,hogy én mekkora büdös r*banc vagyok....stb stb. De komolyan!! Nektek mi a bajotok?? Mért kell lek*vázni egy lányt csak azért mert sminkeli magát.Nem is ismeritek hogy tudtok ilyet mondani rá??? Jézusom....(TISZTELET VAN KIVÉTEL NINCS..)
2011. júl. 19. 16:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
18/L
2011. júl. 19. 16:34
 2/12 A kérdező kommentje:
*kivétel van tisztelet nincs*
2011. júl. 19. 16:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem igenis jól kell kinéznie egy lánynak. Mert hát a női nemnek szépnek kell lennie. Hogy néz ki már egy kövér, kócos, szemüveges, zsíros hajú lány? Az a szép? Az a normális?


Jó persze, azért a "wagyok, naon szercsizlek gajambom, imádlak szejelmem"-tól én is hányok...


A sminkre térve, pedig jó ha van. De egy kiló abból sem kell.

2011. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom mert féltékenyek, vagy nem annyira szépek és akkor már mindenki ribanc aki ad magára...

Nekem nem nagyon vannak barátnőim, főleg fiúkkal beszélgetek, és egyszer próbáltam egy lánnyal beszélgetni az ő szépítkezési szokásairól, pusztán, hogy összehasonlítsam a sajátoméval, erre olyan megvetően meg lesajnálóan nézett rám, mintha legalábbis unszoltam volna, hogy csevegjünk az állatkínzásról...

Szóval passz. Azóta ha érdekel valami, inkább a netről keresgélek.

20L

2011. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Ne aggódj ugyanez megvan a gyk fiú részlegén is. Ha valaki olyasmit ír, hogy pl.: borotválja az intim régióját vagy neadjisten naponta fürdik akkor jönnek a kommentek az orkoktól, hogy "búza" meg "hülyegyerek" én tényleg nem vagyok meglepődve, hogy annyi a "20 év feletti szűz vagyok... jellegű kérdés ezen az oldalon, lehet, hogy nem ártana elgondolkodni ezeknek az embereknek.
2011. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ezt gondolom én is.Én sem vagyok az a szercsipuszcsiláwcsis lány stb...DE követem a divatot szeretek jól kinézni.Sminkelem magam de nem használok el egy raklap sminket.Erre vagyok kur*a!!Hát akkor köszi megtiszteltetésnek veszem hogy lek*rváztok azért mert szeretek jól kinézni..
2011. júl. 19. 16:39
 7/12 anonim ***** válasza:

Én abba a kategóriába tartozok ,aki nem sminkel, az alakjához és egyéniségéhez megfelelő ruhát viseli (tehát ez nem feltétlenül divatos), és még csak körmöm sem festem.


De akkor én a tisztelt kivétel vagyok, mert nem szoktam ilyen kérdéseket leszólni, inkább arra buzdítani a többi lányt, hogy az adottságaihoz és egyéniségéhez mérten öltözködjék és sminkeljen. Abból sosem lehet baj.


Nem szeretem a kirívó eseteket Pl. punk csajokon a kiló vakolat, de ha ezt egészségesen tudja kezelni ,akkor nincs ellenvéleményem.


Én vagyok olyan szerencsés, hogy szép arccal születtem, így smink nélkül is mindenki "természetes" szépségnek tart, de ha valaki előtérbe akarja helyezni erényeit, akkor miért ne tehetné? Egyik barátnőm is nagy orral született és szegény nagyon odavolt érte, de aztán megtanult úgy sminkelni, hogy pl. szemből észre se lehet venni.


Azért jó nőnek lenni, mert 1000 fortély van arra ,hogyan takarjuk el az előnytelenségeinket és, hogyan hangsúlyozzuk azt ami gyönyörű bennünk.

Pl. ha van egy kövér lány, akkor annak az arcára és a hajára kell terelni a figyelmet, mert akkor azt nézik meg leginkább és ha az ízléses ,akkor hiába kövér, az ember ad neki egy esélyt.


Én az ilyen praktikák ellen sosem szóltam fel. Ha az ember nő, akkor már miért ne éljen a női kiváltságokkal ;)


21/L

2011. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Érdekes ilyenkor csöndbe van mindegyik.Ilyenkor kéne ám írni..Kíváncsi vagyok arra hogy mit gondoltok.
2011. júl. 19. 16:54
 9/12 anonim ***** válasza:

Most leleplezted magad, csak provokálni akartál :P Amúgy meg az ellentétek mindig is utálták és mocskolták a másik oldalt . Ennél nagyobb ideológiai kérdésben is állást lehetne foglalni. Én pl tök átlagos testalkatú vagyok és gyűlölöm azokat akik mutogatják a testüket hogy hogy szét vannak gyúrva. De ennyibe ki is merül hogy utálom nem fogok vitatkozni mert van akinek a kigyúrt jön be és van akinek más dolgok fontosak.

Ugyanígy nálatok is van aki természetesbe nyomja, van aki szolidan sminkeli magát, van aki nagyon és van aki már túlságosan. Ezen nem kell fennakadni mert akkor egyértelműen nem vagy megelégedve valamivel és teret is adsz neki. Azt hogy mivel pontosan nem tudom mert annyi mindent írtál.

Van ennél ezerszer jobb vitatéma hidd el :) 19/F

2011. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem a fogyókúrás témában támadtak, pontoztak le, mert elmeséltem, hogy fogytam le 25kgt, amivel épp segíteni akartam a kérdezőnek :D... Nem tudom hogy miért ilyenek...
2011. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!