Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a kopaszokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a kopaszokról?

Figyelt kérdés

Csak mert sok kérdésnél alapvető kritériumként kezelik a lányok, hogy a fiú ne legyen kopasz, különben nem jön be nekik. Tehát van a kérdés, hogy mi taszít egy fiúban, és vannak válaszok, hogy "ápolatlan, bunkó, nagyképű, kopasz".


Mi van? Én kopasz vagyok (de nem úgy, hogy kopaszodom, és nem vagyok skinhead, vagy hasonló), egyszerűen csak ez a hajviseletem. De amúgy teljesen normális vagyok, és kicsit zavaró, hogy némelyeknek ez ennyire taszító. Most kb. ez olyan, mintha azt írnám, hogy taszít a kis mell, vagy nem tudom.


2011. júl. 19. 17:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem szexi tud lenni. :D De ízlések és pofonok.:D
2011. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, mert szeertem ha egy fiúnak van haja, bele lehet túrni stb. Semmilyen esetben sem tetszik a kopasz hajviselet, még akkor se, ha Brad Pittnek lenne olyan:) Nem itélem el őket, csak nekem baromira tetszik, mikor egy fiúnak van egyfajta frizurája
2011. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
csak az tetszik 20L
2011. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én inkább a pár milis hajért vagyok oda:) Attól beindulok..:D
2011. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát hetente borotválom, és mostanra baromi gyorsan nő, lesz olyan 4-5 milli a semmiből a hét végére.
2011. júl. 19. 17:42
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem az első szerelmem kopasz volt, így engem izgatnak a jóképű kopasz srácok. Ennek ellenére a mostani páromnak jó dús haja van (rövid) de imádok beletúrni szex közben. Nem értem hogy lehet ez valakinek kritérium.
2011. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt már pár kopasz srác, aki tetszett. Alapból én is azt preferálom, ha van haja - semmi extra, csak beletúrhassak. :)


De mondom, nekem ez nem kritérium. Ez olyan, h a kedvencem a piros szoknya, de néha felveszem a kéket is. :)

2011. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Arra nem gondoltál hogy van egy másodjelentése is? kopasz=bunkó v. vadállat, raszta=füves , nagy színes taréj=punk, szembelógó vasalt haj=emo , hosszú haj=rocker. Most elsőre ennyi jutott eszembe, de nem egyedi és ha belegondolsz te is biztos ítéltél már meg valakit a hajviselete alapján.akkor meg mivan semmi :D
2011. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Sivatag, kivűl belül.
2011. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na ennek örülök, hogy vannak, akik egyből beskatulyáznak bunkó parasztnak, pedig akik ismernek, tökre jó arcnak tartanak.
2011. júl. 19. 18:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!